Skocz do zawartości

auto-gaz ALSA Siedlce, godni polecenia??


Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy zakładał u nich sekwencje stag-300 , i jest bardzo zadowolony. Ceny mają około 300 pln niższe od tych obowiązujących W-wie i okolicach.

No ale ty masz spory kawałek do Siedlec. Musisz zastanowić się czy ma sens jeżdżenie na każdą regulację i przegląd taki kawał drogi( gwarancja trwa 2 lata i jeżeli nie chcesz jej stracić to musisz wykonywać obowiązkowe przeglądy). Lepiej poszukać dobrego warsztatu w swojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, ale żadnego sensownego s dobrymi cenami nie znalazłem. Mam jeden w malborku, ale sekwencja którą chce założyć 700pln droższa!! A teraz akurat będę miał po drodze... Co do serwisowania to rzeczywiście problem mały jest :/ no ale w gruncie rzeczy to jeden wyjazd na przegląd... 400km sie da :) Bo drugi przegląd po dwóch latach, to już gwarancja na wykończeniu to można zrobić gdzieś na miejscu...
Części używane do E36 i E38 !!! TANIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wstawieniem gazu do mojej beemki w firmie ALSA z Siedlec. Wstawiał ktoś u nich może gaz?? Dobrze to robią??

z tego co słyszałem to jest dość dobry zakład za kika dni wracam zza granicy i najprawdopodobniej tez wstawie u nich gaz bo mam tylko 150km do nich no chyba ze sprzedam swoja bawarke ale nawet jesli kupie druga to takze zagazuje u nich ceny konkurencyjne i dobre opinie pozzdrawiam

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środe zakładałem tam gaz do e36 320i vanos. Samochód chodzi na gazie idealnie. Wogole nie czuje rożnicy między benzyną. Pierwsze wyniki spalania też super bo 200km kosztowalo mnie 45zł.( na benie za 50zł cięzko mi było 100 zrobić).

Co do samej usługi to nie podoba mi sie sposób rozmieszczenia calej instalki w komorze silnika. Zwłaszcza, że tego samego dnia gazowali inne e36 320i i u gościa zrobili to dużo lepiej. U mnie zwalali na to że mam klime i mniej miejsca było.

Nie zabezpieczyli blach w miejscach gdzie robili dziury.

No i podejscie do klienta raczej słabe. Momentami miałem wrażenie, że robią mi łaske zakładając ta instalacje.

Czas oczekiwania niecałe 9h więc można było się zanudzić zwłaszcza, że ten warsztat jest na strasznym zadupiu.

Ale generalnie jestem zadowolony, auto chodzi lepiej niż sie spodziewałem i chyba to najważniejsze, cena bezkonkurencyjna.

 

Instalacja jaka załozyłem to stag 300, 2.5tyś z zaworem tankowania pod klapką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wstawieniem gazu do mojej beemki w firmie ALSA z Siedlec. Wstawiał ktoś u nich może gaz?? Dobrze to robią??

ja wstawialem gaz tu ...polecam..http://www.autoeko.pl/?a=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakieś namiary

 

tu masz namiary...ceny...zdjecia zalozonego gazu....http://www.czakram.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja również zakładałem u nich instalacje "STAG 300" i jak na razie jestem zadowolony. Jeśli chodzi o estetykę montażu, to nie mam nic do zarzucenia. Naprawdę widziałem sporo instalacji zamontowanych znacznie gorzej.

Przynajmniej w moim autku tak zrobili. Co można było ukryć, jest ukryte. A to co jest na wierzchu jest symetrycznie i starannie zamontowane.

No i przede wszystkim naprawdę kusząca cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.