Skocz do zawartości

Moje bmw nie chodzi na benzynie


poli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem moje 325 24v lpg nie chodzi na benzynie :cry2: . Nie ma wolnych obrotów trzeba dodawać i ujmować gazu żeby weszła na obroty, a z tłumika bardzo się kopci, :jawdrop: co to może być? Na gazie chodzi normalnie. Bardzo prosze o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, a w zasadzie miałem. mam 318 is i też ciągle jeździłem na lpg az do momentu jak sie dowiedziałem ze trzeba raz na jakiś czas polatac na benzynie, zeby wtryski przeczyścić.Raz na tydzien przegonie go na benz i jest tip top. W bmkach komputer sie sam uczy, tak mi powiedział gość z serwisu bmw, jak bedzie sie długo jezdzic na lpg to moze przestac latac na benz i to na dobre. więc benzynka i ognia; :mrgreen:
IVI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na benzynie się dławi i kopci. A na gazie słysze jak sobie cichutko pompa paliwa szumi :| Mam 3 litry benzyny w zbiorniku aktualnie, bo odpalam na benzynie (od razu odpala, a na gazie trzeba kręcić kilka sekund). Może kiedyś spróbuję go przedmuchać troche na perolu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wlejcie sobie dodatek do benzyny do czyszczenia wtryskow dostepny na kazdej praktycznie stacji za niewielke pieniadze a silnik cza przegonic od czasu do czasu bo gaz wysysza ja u siebie w bejcy nie mam mozliwosci odpalenia bezposrednio na gazie zawsze benzyna 1500 obrotow i sie przelacza na gaz

A co do ciebie Poli zaczol bym od czyszczenie przepustnicy i silnika krokowego jak nie pomoze sprawdzil bym wtryski moze ktorys masz zapieczony i nie pali na wszystkie gary silniczek krokowy bedzie mial jakis maly paprok wieksy osad w srodku i nie bedzie sie domykal do konca i zaczyna sie cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na benzynie się dławi i kopci. A na gazie słysze jak sobie cichutko pompa paliwa szumi :| Mam 3 litry benzyny w zbiorniku aktualnie, bo odpalam na benzynie (od razu odpala, a na gazie trzeba kręcić kilka sekund). Może kiedyś spróbuję go przedmuchać troche na perolu :)

 

jezdzij nareszcie bezyny jezdzij 3 lity paliwa na taki zbornik to same dno niech zasie wszystkie brudy z baku i bedzie klopot albo uklad paliwowy niech sie zapowietrzy a odpalanie na gazie pierwszy krok do bummmm

dlatego nikt nigdzie i zaden producent instalacji ni zaleca wrecz odradza odpalnie na gazie jakis feler gromadz ci sie gaz odpalasz na gazie dodajesz mu dodatkowa dawke gazy iska i reszte sobie sam dopisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem dobrałem się do wtrysków przy wyjętych ale podłączonych wtryskach przekręciłem kluczyk okazało się że 1 wtrysk cały czas podaje paliwo, jak odłączyłem wtyczkę wtrysk zamknął się i paliwo już nie leciało. Moje pytanie brzmi następująco, czego może być przyczyna ze wtrysk otwiera się i podaje paliwo? :doh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z BMW 325 24V lpg, moje bmw nie chce chodzić na benzynie jak już zapali to nie chce wejść na obroty trzeba dodawać i ujmować gazu jak się wciśnie pedał gazu do oporu to schodzi z obrotów. Nie wiem dlaczego strzela na benzynie wyciągnąłem wtryski przy wyjętych wtryskach przekręciłem kluczyk okazało się ze jeden wtrysk podaje paliwo cały czas ( cały czas przy przekręconym kluczyku jest otwarty) jak wyciągnę wtyczkę od wtrysku to wtrysk się zamyka i paliwo nie leci czego to może być wina :?: Komputer :?: Czy cos innego, czemu strzela na benzynie :?: Na gazie chodzi ok. proszę o pomoc :modlitwa:
ma ktos jakis pomysł co do tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.