Skocz do zawartości

PILNE - PLUSY I MINUSY 730!!!


cosmo

Rekomendowane odpowiedzi

1. R6, czy V8 ?

2. :search: - było juz wiele razy - nawet całkiem niedawno.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
To jak z tą beemką ? warto taką zakupić ?

Proponuję żebyś zadał to pytanie na naszej liście mailowej. Paweł Z. jeździ taką 730i już chyba z 6 lat, więc będzie umiał powiedzieć co nieco na jej temat. A on tutaj nie zagląda.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że silnik troszeczkie za słaby do takiej krowy 188 KM ... hmmm. Ale mogę sie mylić, nie miałem do czynienia z taką.

 

Wszyscy tak mówią i dodają, że do 730R6 automat to pomyłka, ale ja takim właśnie jeżdżę, jest on bez gazu i pewnie ma lepsze osiągi niż 735 zagazowane (mowa oczywiście o mieszalniku), więc...

Mocy zawsze będzie mało, zawsze będzie ktoś szybszy, ktoś kto szybciej wyprzedza. Choć faktem jest, że teraz szukam 730V8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak mówią i dodają, że do 730R6 automat to pomyłka, ale ja takim właśnie jeżdżę, jest on bez gazu i pewnie ma lepsze osiągi niż 735 zagazowane (mowa oczywiście o mieszalniku), więc...

Mocy zawsze będzie mało, zawsze będzie ktoś szybszy, ktoś kto szybciej wyprzedza. Choć faktem jest, że teraz szukam 730V8.

 

ile średnio Ci to pali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem E-32 730iA od trzech miesięcy i uważam, że jest to przyzwoite autko. Kupiłem je w bardzo dobrym stanie. Najważniejszy to jest stan auta, bo w 7 to spokojnie można wpakopwać drugie tyle za ile się je nabyło aby doprowadzić do przyzwoitego stanu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego będę żałował? Wydaje mi się, że 325 nie jest taka zła.

 

nieporównywalnie gorszy komfort (fotele, tłumienie nierowności, wyciszenie)

 

W życiu trzeba wielu rzeczy spróbować. :)

 

dlatego ja też próbuję (bezskutecznie) sprzedać swoje e32 bo mi się e38 podoba

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.