Skocz do zawartości

dlaczego forum jest wylaczane na noc?


Kornelio

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko napewno wroci do normy, a predzej sie to stanie jesli ludzie nie beda codziennie domagac sie natychmiastowych wyjasnien...

 

czy klub ma obowiazek tlumaczyc sie kazdemu kto nie moze zasnac, a nie ma innej lektury? zwlaszcza ze paru osobom wlaczone forum jest potrzebne tylko po to zeby pytac dlaczego bylo wylaczone...

 

dajcie ludziom troche czasu na zorganizowanie spraw, nikt tam nie dostaje pelnoetatowej pensji za dbanie o to forum; zwlaszcza kiedy oprocz pilnowania bazy wiedzy rola zamienila sie w bieganie za prowokatorami..

 

skonczcie z ta postawa roszczeniowa, bo sprawia to wrazenie jakby fakt zarejestrowania sie tu otwieral droge do domagania sie swiadczenia uslug 24/7/365..

 

 

czy cos naprawde stanowi tu tak duzy problem, ze nie mozna w spokoju korzystac bez nieustannych pretensji ze jest zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saddama Husseina powiesili, więc jest rozgrzeszony? Nie trafiają do mnie takie teksty...

 

Rozgrzeszony był zawsze. Taki przyzwoity człowiek. Napadli na jego kraj bez powodu i zabili.

 

Każdym forum rządzi administrator. Reszta albo się dostosuje albo idzie gdzie indziej. Jest szeroki wybór. Nie rozumiem tych problemów. Zarejstrujcie się na 5 polskich forach BMW i wybierzcie to, które Wam najbardziej pasuje albo udzielajcie się na wszystkich.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Każdym forum rządzi administrator. Reszta albo się dostosuje albo idzie gdzie indziej. Jest szeroki wybór. Nie rozumiem tych problemów. Zarejstrujcie się na 5 polskich forach BMW i wybierzcie to, które Wam najbardziej pasuje albo udzielajcie się na wszystkich.

 

Amen.

 

Mogę dodać tylko tyle, że mam bardzo długi aministracyjny staż na znacznie większym forum i mogę śmiało powiedzieć, że czasami jest tak, iż trzeba trzasnąć drzwiami, wywalić i zacząć wszystko od początku. Tematyczne fora są po to, aby zdobywać wiedzę i rozwiązywać problemy. Miejsce na zadymy jest tam, gdzie nie ma wiedzy i w sumie ludzie się spotykają aby robić zadymy (jakieś onety itd).

 

pzdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że jest sporo osób niezadowolonych z forum "tego czy tamtego" i nikt nikogo nie zmusza do zaglądania, Polska wolny kraj. Jednak jest jedno ALE. Ten klub i jego forum jest przedmiotem "linka" na stronie BMW Polska i jeśli nie służy to forum wszystkim użytkownikom BMW to jestem za napisanem pisma do BMW Polska o usunięcie owego linka i powstrzymanie się od jakichkolwiek patronatów.

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten klub i jego forum jest przedmiotem "linka" na stronie BMW Polska

dlatego sa ostrzezenia i bany zeby nie bylo chlewu. i dlatego tez byl zamkniety zeby nie robic wstydu normalnym ludziom za kilku/nastu pajacow.

 

i jeśli nie służy to forum wszystkim użytkownikom BMW to jestem za napisanem pisma do BMW Polska o usunięcie owego linka i powstrzymanie się od jakichkolwiek patronatów.

napewno nie wszystkim. jedynie tym, ktorzy chca w normalny sposob korzystac z wiedzy i rozmawiac w kulturalny sposob o samochodach. jesli ktos czuje, ze sie nie miesci w tej kategorii to moze sobie pisac do bmw, najlepiej w takiej samej formie jak pisalby na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.