Skocz do zawartości

Jak uruchomic telefon?


radex30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko mam bmw725tds full opcja łacznie z telefonem jak go uruchomic nie widzi karty jak sie włozy pokazyje tylko alarmowy numer112.Kupilem autko w sierpniu zapewniano mnie ze telefon dziala ale szczerze powiem ze nie sprawdzalem i pewnie to był moj błąd.Prosze czy ktos wie co jest grane z tym i jak go uruchomic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie można uruchomić tel to pewnie stary model tel masz, włuż karte do czytnika w bagażniku ALE karta musi być stara taka z tamtych lat wtedy pujdzie na nowej nie ma szans ja w poprzedniej 7 miałem ten sam problem ale zdobyłem taką karte i działało najlepiej sprubuj od jakiegoś znajomka co dawno ma talefon ze starym nr np taki co sie zaczyna 602 z Ery rozumisz początkowe karty i wtedy na 100 proc pujdzie
BMW sie nie psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E38 z 98' i działa u mnie karta HEYAH. Kupiłem sobie zestaw startowy za 20 zł włożyłem kartę do gniazda(po podniesieniu tel mam miejsce gdzie należy wsunąć kartę-nie należy jej wyrywać z oryginalnej dużej formy-tak jak kupujesz zestaw startowy, wyjmujesz z pudełka i działa bez problemu). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

telefon

 

jeżeli masz 'starą' słuchawkę w podłokietniku - to pod słuchawką masz slot na duże karty - ale on akceptuje TYLKO karty starego typu - wycofane że sprzedaży - konkretnie chodziło o wysokośc napięcia pracy tych kart podajże 5V - wszystkie obecne psrzedawane maja napięcie coś koło 3V i przedni slot ich nie widzi. W E38 po prawej stronie kufra ZA Radiem za welurową wukładziną - odegnij ją jest mały czarny moduł telefonu ze szczeliną na kartę - ona obsługuje wszystkie nowe karty. BNie zabieraj się do tego bez latarki - bo za chiny nie odnajdziesz szczeliny. ale ona tam jest

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
witam tez mam taki problem z telefonem, choc to troche dziwne , nie chodzi na zadnej karcie tylko na jednej z plusa ktora jest mi potrebna w komorce ,, probowalem na innych w wszystkich sieciach i nic,,,, tu kolega cos pisal o module tylko gdzie dokladnie go szukac?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.