Skocz do zawartości

Wymiana oslonki zewnetrznej klamki drzwi.


czestek1

Rekomendowane odpowiedzi

Zadko byw ze ten element zostaje ulamany, lecz jesli sie tak stanie to czeka nasz rozbieranie tapicerki drzwi.PAMIETAJCIE NIE WCISKAJCIE TEGO NA SILEBO NIE WEJDZIE, I MOZECIE COS USZKODZIC

1.wykonanie wszystkich prac polegajacych na zdjeciu tapicerki z drzwi

2.odklejenie izolacji z drzwi (tyl ile nam trzeba )

3.wlozenie dloni i "wymacanie" mocowania klamki winna tam byc mala blaszka widoczna od zewnatrz w tych otworach w ktore wchodza plastikowe uchwyty naszej oslonki klamki

4.przesuniecie wlasnie tej metalowej blaszki, inaczej zapadki w strone slupka srodkowego auta.

5.umieszczenie plastikowej oslonki w swoich gniazdach i przesuniecie od srodka wlasnie tej metalkowej zapadki w pozycje pierwotna.DZIALA TO NA ZASADZIE ZASOWY....

6.zalozenie tapicerki i final

 

http://img314.imageshack.us/img314/9448/pawlazdjecia012fa6.th.jpg

Edytowane przez czestek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dostęp do tej blaszki czy też drucika jest poprzez usunięcie zaślepki z boku drzwi i raczej nie trzeba zdejmować boczka.

 

dokładnie ,ale raczej można tylko zasunąć przez tą dziurkę tą blaszkę,bo pociągnąć ja do siebie to raczej cieżka sprawa ,ja namęczyłem się strasznie kiedyś bo ukruszył mi sie jeden bolec i bez zdjecia boczku sie nie obeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wiatm dodan do tego tylko tyle ze jesli ktos chcial by polakierowac klamki w kolor to oslonke mozna zdiac, lecz klamiki nie radze .

Ja sie odwazylem:oczywiscie musialem wyjac wasztstkie szyby a dostep byl i tak tragiczny.Nie wspomne juz o zakladaniu,bo i tak mi sie porysowaly chociaz byly oklejone tasma.

Radze je obmalowac na aucie :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W coupe raczej nie ma tej zaslepki i trzeba sciagac boczek, ile uszczelka kosztuje bo moja sie nie nadaje, bedzie na realoem?

 

w każdych jest zaślepka, czyli to dookoła klamki która jest ruchoma, ściagasz boczek i przesówasz taki "rygiel" metalowy lekko w lewo i wyciagasz osłonę od zewnątrz, przy zakładaniu odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W coupe raczej nie ma tej zaslepki i trzeba sciagac boczek, ile uszczelka kosztuje bo moja sie nie nadaje, bedzie na realoem?

 

w każdych jest zaślepka, czyli to dookoła klamki która jest ruchoma, ściagasz boczek i przesówasz taki "rygiel" metalowy lekko w lewo i wyciagasz osłonę od zewnątrz, przy zakładaniu odwrotnie.

no mi chodzilo o ta zaslepke co tylko w sedanach chyba jest

 

Dostęp do tej blaszki czy też drucika jest poprzez usunięcie zaślepki z boku drzwi i raczej nie trzeba zdejmować boczka.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.