Skocz do zawartości

Wymiana klockow hamulcowych z przodu


czestek1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wymiana klockow jest zwiazana z jakimis zabiegami wymagajacymi specjalnych narzedzi i umiejetnosci?

Czy ktos posiadajacy jako takie zdolnosci nanualny,(staram sie sam wszsystko robic na ile mi pozwala moja wiedza, ale sprawa klockow jest wazna-bo jak cos spartole to moge daleko nie zajechac)

Czy ktos moze mi podeslac w pkt. przebieg takiej pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Devro .................dzieki za link.Powiem Ci, ze juz bylem blisko ale niestety nie moglem dopasowac zadnego imbusa do odkrecenia tych dwuch sruba.....załuje bo widze ze sam dam rade wymienic klocki( jaki to pierunski imbus????)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devro .................dzieki za link.Powiem Ci, ze juz bylem blisko ale niestety nie moglem dopasowac zadnego imbusa do odkrecenia tych dwuch sruba.....załuje bo widze ze sam dam rade wymienic klocki( jaki to pierunski imbus????)

 

 

tydzien temu sam wymienialem klocki plus czujnik do klockow i to jest imbus nr. 7, niemialem takiego wiec po sklepach szukalem ale kupilem , wymienilem i teraz wszystko gra :)

 

P.S. kupilem jeden czujnik klockow za duzo moze chce ktos odkupic ????

 

pozdrawiam devro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sasiad z okolicy. Ja jestem pewnien ze bedzie mnie czekala wymiana klockow w niedalekiej przyszlosci wiec jak ci zosatnie czujnik to chetneie odkupie :d

 

 

no to fajnie, jak bedziesz wymienial to zapraszam, czujnik jest nowy a ja kupilem jeden za duzo, a facet w sklepie juz mi niechcial przyjac bo mial nabite na kase heh, wiec mi zostal.

 

P.S. tak blisko mieszkamy wiec, spotkanie w najblizszym czasie musi byc murowane :) daj znac co i jak.

 

 

pozdrawiam devro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze jedną rzecz:

jeśli w miarę zużywania się okładzin ubywało nam płynu i uzupełnialiśmy go nowym a nie było wycieków, to przy wciskaniu cylinderków nadmiar płynu trzeba ze zbiorniczka odciagnąć, bo wyleje się na lakier. Płynu nie powinno się dolewać, bo zbiorniczek tak jest obliczony że gdy poziom zejdzie do minimum to trzeba zrobić przegląd hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.