Skocz do zawartości

Szukam zaufanego handlarza


Mani

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja kolego szukam św.Graala.I mam większe szanse od Twoich.Zaufanych to możesz mieć rodziców.Ewentualnie dzieci,żonę i to w takiej kolejnośći.Jeśli masz więcej niż trzy szare komórki znajdź auto w sieci np.mobile de. koniecznie od prywatnego właściciela z historią i dokumentacją.Wszystko załatwisz online,a zlecisz jedynie transport auta pod dom.Koszt do 350 euro.

W innym przypadku wypinasz się handlarzynie do tzw.wydymania.Kupisz auto,które będzie naj...ale tylko w gadce oszusta,który powie to,co chcesz usłyszeć.Oni nie mają układów,dojść,itp.do okazji.Kupują tylko to na czym zarobią.Sorry ale nawet niechcę się rozpisywać.A piszę gdyż dla siebie i rodziny sprowadzam auta sam.Nie handluję nimi.Żaden szmaciarz mnie nie naciął a mimo to w mojej skromnej hierarchi są na jednym poziomie z pedofilami.

I dodam,że większość aut sprowadzona jest z DE-duża podaż więc handlarzyny mają pole do popisu(oszustwa).

Powodzenia przy zakupie.

Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry!

Czy zna ktoś firmy które specjalizują się na doborze samochodu i sprawdzeniu przed zakupem i może takie firmy polecić ?? Najlepiej żeby miały np youtube kanał czy coś o swoich sukcesach

Interesują mnie firmy które wg kryteria(model, rocznik, odpowiednia kompletacja) znajdą samochód i sprawdzą go profesjonalnie przed zakupem za pomocą sprzętu dealerskiego, miernika lakieru, fachowo przez osobę która sprawdzi dokumenty, blacharkę, konkretne wady tego modelu, sprawdzi wg baz danych to poszukiwane auto, zrobi jazdę próbną.

 

Z tego co widzę w internecie są osobno firmy które tylko sprawdzają na ternie Polski (ceny od 300 do 500 zł za jeden egzemplarz) lub firmy które sprowadzają auta z Niemiec i sprawdzają ich tam na miejscu z klientem.

 

Znam kilka takich firm/przedsiębiorców znajdujących się w Niemczech i Rosji, ale niestety nie znam w Polsce.

 

Z poważaniem, Andrii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.