Skocz do zawartości

Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec


bezel141

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie dziwie sie, ze Wlodi sie irytuje podczas organizacji zlotow... Do kazdego napisalem PW i jedynie Rivasi mi odpisał, a Wy w 4 czy 5tke przelaliście. Reszta cisza...

Co robimy dalej :arrow: :?:

 

W sumie nie wiem czy powinienem pisać bo ten temat mnie nie dotyczy bo nigdzie się nie wybieram, ale nawet gdybym chciał to od paru ładnych miesięcy nie ma żadnych konkretów:

- nie ma miejsca

- nie ma planu (jest tylko data)

- nie ma kosztorysu

- nie ma idei (picie nad morzem vs gorskie serpentyny vs picie w domku na jeziorem vs "polish trip")

Ogolnie to kononowicz ;) - nie ma czego.

 

Ale tak to juz w internecie jest, ludzie mają swoje życie swoje sprawy i forumowe zajawki często weryfikuje brutalna rzeczywistość i ciężko jest gdzieś umiera śmiercią naturalną.

Macie tylko kolejny dowód dlaczego Włodek stracił chęci do organizacji czegokolwiek dla publiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Trzeba zacząć szukać jakiegoś fajnego noclegu dla Naszego zacnego grona. Prośba do Was, by w wolnym czasie poszukać czegoś konkretnego i ewentualnie wstawić tu by każdy zapoznał się z ofertą. Ja oczywiście też postaram się znaleźć coś odpowiedniego w wolnym czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz aktualna lista chętnych:

1. SlavoS

2. IrekK

3. arek

4. hyde z kobietą

5. makowinaLKR? ile osób?

 

Trzeba ogarniać bo wyznaczony czas zbliża się nieubłaganie! :8)

Proszę o potwierdzenie osób które wyżej wymieniłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.