Skocz do zawartości

Jakie Przewody wysokiego napiecia do BMW E36 coupe??


wieczmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, musze wymienic przewody wysokiego napiecia w BMW E36 Coupe 1,8is 1992rok. Mam prosbe. Czy mozecie mi doradzic jakie najlepiej wsadziac. Auto ma instalacje gazowa. Ogladalem rozne kable i wszystkie zaczynaja sie od ok. 500zl w zwyz! czy nie ma jakis tanszych?! Bardzo prosze o pomoc, ostatnio duzo wlozylem w auto i troche jestem w dolku finansowym, dlatego potrzebuje racjonalnego rozwiazania, za rozsadna cene! pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z twoimi kablami jest nie tak?

Ja też mam coupe iesa z 92 roku i jak montowałem gaz dwa lata temu to miał 200 tys a teraz ma 300 tys i kable są w super stanie.

Miałem na poczatku wystrzały, ale to była sprawa wyłącznie świec. Oczywiście instalacja 2 gen.

Jak już uparłeś się zmieniać to nie kupuj najtańszych podrób, bo na pewno będa gorsze od tych twoich oryginałów.

Cena kabli do iesa wynika stąd, że są bardzo długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, dzieki za wiadomosc, no wlasnie chodzi o to ze ja nie mam oryginalnych tylko juz ngk, takie auto kupilem, i ja nie mam tego plastiku z napisem BMW nad swiecami, ylko poprostu kable ida z cewki i bezposrednio wchodza na swiece, a czy moge wsadzic inne kable i wtedy koncowki beda pasowaly? bo z dlugoscia to sobie poradze, juz teraz mam tak podwiazane! jeden kabel ma przebicie, sam to poczulem :P a reszta juz widac w srodku ze sa troche przepalone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu zrobiłbym tak, chociaż pewnie wzbudzę kontrowersje:

kupiłbym gdzieś używane oryginalne kable za jakąś stówę. Niestety nie wiem po ile używki chodzą.

Jakbym miał wybierać nowe, to raczej nie jakieś Janmory.

Niech ci inni doradzą. Kiedyś do silnika forda capri kupowałem kable Championa 8mm z potrójną warstwą silikonu za ok. 130zł. Było ich 7szt(6 cyl i między cewkę a rozdzielacz), ale były znacznie krótsze niż do iesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktos sie orientuje czy takie przewody beda pasowaly? tak jak pisalem wczesniej, juz teraz mam nieorginalne bo firmy ngk i sa one krotsze, nie mam tego plastiku nad glowica z napisem bmw w ktorym ida wtedy przewody. pomozcie, czy wtyczki i fajki beda pasowaly oraz czy takie przewody do 1,8is moga byc?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=108236667

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie a jak najlepiej sprawdzić kable czy sa okej, nie mam wystrzałow ani nic z tych spraw, tylko kable pod tymi pierscieniami osłaniającymi sa pokryte takim białym nalotem czy też brudem, jakośauto jeździ róznie wyciałem katalizator bo przymulało, ale czasem jakbym też mulił znowu, moze to wina kabli, bo świece wymieniałem i jedna była bardziej zdecydowanie osmolona niz inne, pomocy o co chodzi??? :duh: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.