Skocz do zawartości

Centralny zamek+pilot


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Też chciałbym mieć pilota. Jeden z fachowców mówił mi, że z BMW są problemy, ponieważ centralny zamek działa pneumatycznie... poza tym na widok BMW ciarki mu przechodzą, bo to strasznie niewdzieczny pojazd do wszelkiego rodzaju niefabrycznych modyfikacji.
Pozdrawiam, Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E 34 na 100% central jest elektryczny a nie pneumatyk. Średnio zdolny elektryk podłączy ci alarm do centrala.

POZDROWIONKA !!!!!

Marianos. Może u Ciebie jest elektryczny, ale u mnie jest pneumatyk.

Pozdrawiam, Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E 34 na 100% central jest elektryczny a nie pneumatyk. Średnio zdolny elektryk podłączy ci alarm do centrala.

POZDROWIONKA !!!!!

 

Miales racje podlaczenie do centralki jest bardzo proste dzisiaj to podlaczylem i wszystko pieknie chodzi.Musze przyznac ze koszt autoalarmu+sterowanie centralnym zamkiem jest nieduzy mnie wyszedl-130zł(w e-34 cenral jest tylko elektryczny). :lol: :lol:

518i LPG - wersja poscigowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Byłbym wdzieczny gdyby ktos mi podpowiedział gdzie mam podpiąć sie ze uniwersalnym sterownikiem do otwierania/zamykania centralnego zamka w BMW 318 e-36. Wiem ze sterowanie zamkiem odbywa sie przez podanie +

Dzie mam podłaczyć przewody od centralki (z pilota)??

Czy musze sie podpiąć pod oryginalny sterownik centralnego zamka, czy moge gdzieś sie podpiąć "po drodze" na kablach?

Prosze o podpowiedź/.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzieczny gdyby ktos mi podpowiedział gdzie mam podpiąć sie ze uniwersalnym sterownikiem do otwierania/zamykania centralnego zamka w BMW 318 e-36. Wiem ze sterowanie zamkiem odbywa sie przez podanie +

Dzie mam podłaczyć przewody od centralki (z pilota)??

Czy musze sie podpiąć pod oryginalny sterownik centralnego zamka, czy moge gdzieś sie podpiąć "po drodze" na kablach?

Prosze o podpowiedź/.......

 

przekrecasz kluczyk w drzwiach i sprwdzasz na ktorym przewodzie pojawia sie + w centralce.W centralce od alarmu musisz miec opisane ktory przewod podlacza sie do centralki impuls musi byc dodatni nie ujemny inaczej musisz zastosowac dwa przekazniki. :mrgreen:

518i LPG - wersja poscigowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie pobawiłem i chciałem podłączy sterownik z pilotem do centralnego zamka w mojej 318 e 36

W obwód wpiołem sie w prawych drzwiach ale.... ale mam problem z otwieraniem centralnego .

Udało mi sie podłączyć zamykanie centralnego z pilota, natomiast nie wiem gdzie mam sie wpiąć aby też otwierał sie centralny pilotem?

Może ktoś mi powie na który kabel trzeba podać + aby centralny zajarzył i sie otworzył?

Jak mam to rozwiązać????? proszę o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moze troszkę odbiegne od tematu ale... jan nie bardzo się znam na sprawach alarmów i c.zamków ale mam kumpla ktory sie tym zajmuje i zakłada takie zeczy w bardzo przystępnych cenach :wink:

Jesli ktos bedzie zainteresowany to podam .nr.telefonu i GG .

 

Aha. jak ktos chce rowniez wystawia rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

sorry, za odkopanie tematu, ale mam podobny problemik.

Otóż chciałbym, zamontować nie fabryczny alarm ale, chciałbym też, żeby jego zazbrajanie i rozbrajanie było możliwe oryginalnym pilotem-kluczykiem, sprawa dotyczy BMW E46 330d '02 rok. Jak to wygląda w praktyce?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem alarm bezpilotowy, otóż podłącza się go do oryginalnej centralki (zamek centralny oryginalny z pilota), wtedy to zamknięcie z pilota powoduje uzbrojenie alarmu, jakie będę tego efekty dam znać :)

 

Wiadomo, alarm to alarm, chodzi o to, żeby coś było ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.