Skocz do zawartości

[e91] webasto-jak sprawdzic czy i jakie mam?


pablo022

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może głupie pytanie ale. ...

Posiadam e91 z 2007 ale nic się nie zgadza z vinem.tzn poprzedni właściciel doinwestowal auto min w m-pak wewn i zewn , skretne lampy, navi

W każdym razie w i-drivie mam opcje independent mode

Czy to sa opcje webasta?

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Cześć,

Wystarczy zerknąć głęboko pod lewy reflektor - jeśli to Webasto ThermoTop V to będzie widać elementy ogrzewania postojowego (powinny dochodzić tam przewody wodne, widać przynajmniej jeden). A jak już jest to da się na pewno uruchomić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tylko przewietrzanie auta jeśli jest jedna opcja. Jeśli dwie to webasto również jednak jeśli

auto modzone to trzeba fizycznie sprawdzić czy są pod maską wszystkie graty .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pod lewa lampa (str kierowcy) nic nie widziałem. Widze kierownicę powietrza, halogen ale nic innego

Może nie tam patrze?

W kompie jest ta opcja independent i w niej 2 timery ustawilem dziaiaj na próbę i na wyświetlaczu na temp pojawił się wiatraczek

Po pracy sprawdze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam

Pod lewa lampa (str kierowcy) nic nie widziałem. Widze kierownicę powietrza, halogen ale nic innego

Może nie tam patrze?

W kompie jest ta opcja independent i w niej 2 timery ustawilem dziaiaj na próbę i na wyświetlaczu na temp pojawił się wiatraczek

Po pracy sprawdze co i jak

 

Dobrze patrzysz, jak widać kanał powietrza i halogen to na 100% zobaczyłbyś piecyk. Istnieje opcja 2 - masz piecyk zabudowany za lewym przednik kołem w nadkolu. Tych piecyków nie znam to się nie wypowiem - były montowane wcześniej w BMW ale czy w E91 to pierwsze słyszę.

Standardowo w menu pojawia się opcja wentylacji, którą nastawiamy identycznie jak ogrzewanie postojowe. Po zakodowaniu ogrzewania postojowego w samochodzie pojawi się "independent heater" jako dodatkowa opcja. Jeżeli ktoś to zakodował a Webasto nie ma, to oczywiście opcja w menu będzie ale się nie włączy (można wystartować z ręki lub ustawić czas) a przy diagnostyce wyskoczą błędy braku połączenia z piecykiem i np. brak zaworu wodnego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.