Skocz do zawartości

E60 wymiana zderzaka przedniego na m pakiet


FI9HTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio mialem mala przygode i zderzak do wymiany ,autko to sedan przed liftem.Upatrzylem jeden zderzak na allegro z tym ze ma wloty na pdc a moje autko pdc nie posiada, da rade to jakos zamaskowac przez lakiernika czy lepiej szukac zwyklego??Czytalem juz wiele tematow wiem ze do wymiany bede mial jeszcze wloty na hamulce ,halogeny i ramki,slizgi,nadkola i tutaj nie wiem czy chodzi o te duze czy o te male trojkatne jak ktos wie moze jakis link z foto.Autko mam z ksenonem czy zaslepki spryskiwaczy bede pasowaly z mojego zderzaka do m pakiet??I czy to by bylo na tyle chce zeby wszystko bylo zrobione jak w fabryce ,albo wiekszosc;)Wiem ze juz byly podobne tematy ale nie znalazlem wszystkich odp. wiec zapytalem,Pozdro. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie pytania Ci nie odpowiem, ale jeśli chodzi o pdc z przodu to zapewne lakiernik jest w stanie zalepić dziury i pomalować tak żeby nie było śladu (nie takie dziury szpachlują). Jednak czy takie rozwiązanie jest odpowiednim rozwiązaniem, może lepiej doposażyć Twoje auto w pdc przód ? Oczywiście wiąże to się z dołożeniem kilku elementów ale wszystko da się ogarnąć. W przeciwnym wypadku szukałbym bez pdc. Jeśli chodzi o zaślepki do spryskiwaczy myślę że będą pasowały, jednak nie będą identycznie wyglądały. Być może się mylę.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaslepki od spryskow nie pasuja bo od zwyklego zderzaka sa troche mniejsze.

 

 

Możliwe, że tak jest. Wiem, że w E90LCI pasują, z tą różnicą, że zastosowanie zaślepek od M-Pakietu powoduje, że leżą one nieco niżej niż powinny.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiecie może czy zaślepka haka w zderzaku przednim m-pakietowym i zwykłym jest taka sama (mowa o przedlifcie)?

Ktoś się moją zainteresował...

Pozdrawiam

destroyer

 

edit: dobra nieważne, już wiem, że się różnią

http://img396.imageshack.us/img396/9259/19415hz1.gif

http://img201.imageshack.us/img201/9973/dsc00909zuy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.