Skocz do zawartości

335i E92 predkosc maksymalna po sciagnieciu ogranicznika


lucabudal

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie ile wyciaga 335i E92 N54 po sciagnieciu blokady elektronicznej na 250 km/h?

Nie sprawdzilem tego przed zainstalowaniem jb4, a ostatnio mnie zainteresowalo ile takie stock 335i ma zapasu.

Jak myslicie? Ktos sprawdzal moze?

 

I zeby nie zakladac nowego tematu, jesli kontrolka dsc sie swieci i dtc rowniez to oznacza, ze sa wlaczone czy wylaczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja u siebie mam ogranicznik na 280 km/h i spokojnie licznik zamyka, natomiast kolega wujekwaldus miał zdjęty ogranicznik i licznikowe ~303 km/h jechał. Myślę, że jest to już max możliwości tego silnika.

I zeby nie zakladac nowego tematu, jesli kontrolka dsc sie swieci i dtc rowniez to oznacza, ze sa wlaczone czy wylaczone?

Najlepiej sprawdzić na jakimś placu ;) Wyłączone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

304 liczikowie, gps:286 km/h.

ale obroty jeszcze byly, mysle ze jakby go podkrecic na 400+ to poleci liczikowe 315-320 tj: 295-300 gps.

 

335i to szybki pierun ;)

 

normalnie 264 km/h = 252 km/h gps (blokada)

nastepnie ///Michal mial blokade na licznikowe 280km/h natomiast w gps bylo to 272 km/h z tego co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie 335i powinien miec opcje zmiany tacho na 330 km/h,

Poniewaz dla wiekszosci nie starcza 280 km/h na liczniku :P

 

Znacie moze produkt od Hamanna? Jest to tacho na 330 km/h, ale chyba jest tylko mozliwosc instalacji w ich siedzibie.

http://www.hamann-me.com/bmw_3series_e_92coupe.html

 

Ja zainstalowalem mojej 335i jb4 stage 3, bms dual cone intake, bms n54 3" downpipes i trzeba przyznac, ze jest to rakieta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podobno mialo zdjeta blokade, nie wiedzialem nawet ze jest taka mozliwosc zeby byla na 280 bo jakos tak 282-285 pokazywal licznik jak probowalem, ma blokade?

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info !

Bede sciagal JB4 + kabel, downpipe'y CPE i catch tank'a.

IC kupilem Wagnera mniejsza wersje, mam nadzieje ze wystarczy. Z tego co na razie czytalem srodkowego wydechu i koncowek nie ma sensu wymieniac.

Pytanie czy do dolotu wystarczy wkladka, czy dedykowane zestawy np aFE robia roznice ? Ktos to u nas testowal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info !

Bede sciagal JB4 + kabel, downpipe'y CPE i catch tank'a.

IC kupilem Wagnera mniejsza wersje, mam nadzieje ze wystarczy. Z tego co na razie czytalem srodkowego wydechu i koncowek nie ma sensu wymieniac.

Pytanie czy do dolotu wystarczy wkladka, czy dedykowane zestawy np aFE robia roznice ? Ktos to u nas testowal ?

Pamietaj, ze po zalozeniu jb4 blokada do 250 km/h zostaje, mniej to na uwadze przy kupnie, oczywiscie, jesli lubisz predkosci rzedu 300 km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam zrobiony sam soft w sportmile/masters i odblokowany v-max, czy przed zalozeniem JB4 powinienem wrocic do serii jezeli chodzi o soft ? Odblokowany v-max zakladam ze zostaje ?

Napisalem do burgertuning wiadomosc opisujac w niej twoj przypadek.

Oto co mi odpisali: "The JB4 will not have any effect on that."

Wiec wyglada na to, ze nie trzeba wracac do serii, a i v-max bedzie odblokowany i bedziesz mogl cieszyc sie predkosciami powyzej 300 km/h i swietnym przyspieszeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam zrobiony sam soft w sportmile/masters i odblokowany v-max, czy przed zalozeniem JB4 powinienem wrocic do serii jezeli chodzi o soft ? Odblokowany v-max zakladam ze zostaje ?

Napisalem do burgertuning wiadomosc opisujac w niej twoj przypadek.

Oto co mi odpisali: "The JB4 will not have any effect on that."

Wiec wyglada na to, ze nie trzeba wracac do serii, a i v-max bedzie odblokowany i bedziesz mogl cieszyc sie predkosciami powyzej 300 km/h i swietnym przyspieszeniem :)

bardzo dziekuje za sprawdzenie.

 

No to nie pozostaje nic innego jak tylko zamawiac czesci. Zdam relacje jak wszystko zamontuje i pomierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz to moj pierwszy post, witam wszystkich.

 

Mam pytanie gdzie kupowaliscie JB4 ? Jest w PL ktos kto to sprzedaje ?

 

Będę miał COBB AP do silnika N54 do sprzedania, nieużywanego.

COBB niewiele ustępuje miejsca JB4, za to jest trywialny w obsłudze.

http://tiny.pl/hbjnv

 

Jak ktoś zainteresowany, to więcej na PW.

 

Więcej informacji na ten temat w poście kolegi duce74 z sąsiedniego forum:

http://tiny.pl/hbjn4

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie odnosnie przyspieszenia.

Ogladalem filmiki na yt przyspieszen 335i i tych stock i tych po tuningu.

I widze, ze wiele osob wylacza dsc i rusza z wyzszych obrotow.

I tutaj jest moje pytanie. Jak ruszyc z wyzszych obrotow?

Czy uzywaja oni techniki wcisniecia pedalu gazu na wrzuconym biegu, pozniej gdy obroty wejda, puszczaja pedal i gazu i kickdown? Nie jest to dobre rozwiazanie.

A wy jakie macie sposoby na jak najszybsze przyspieszenie?

Ruszacie z drugiego biegu?

I jeszcze chcialbym sie zapytac czy jesli pojade na serwis i podlacza auto pod komputer moga tam zmienic, aby miedzy zegarami, gdzie pokazuje srednie spalanie, aktualne spalanie, itd, pokazywalo mi predkosc jaka w danej chwili jade? Pokazuje wtedy V=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.