Skocz do zawartości

bmw 525D 2006 e60..wymiana akumulatora nie chce odpalic.


majkelpm

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!czy moglby mi ktos pomodz??.. wczoraj wymienilem akumulator .probuje odpalic auto a tu zapalily sie wszystkie kontrolki w tym pomaranczowa kontrolka z kierownica i klodka;/ wszystko dziala samochod nie chce palic w czym tkwi problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Panowie miał ktos takie szopki 525d 2005r po odpieciu aku zablokowane IMO ale co gorze kontroli abs, dsc i ogólnie choinka. DO tego brak komunikacji z DSC, i DDE to oznacza ze nie można przeprowadzic synchronizacji CAS z DDE. MA ktos pomysł jak to ogarnać? Z casem sie niormalnie łaczy ale z DDE nie można próbowane kilkoma interfejsami i programami z DDE i DSC nie da sie połączyc. Zdarzyło sie to juz drugi raz. Kiedys auto pojechło do kolesia z garwolina i zrobił to w 5 minut :)

NAPRAWA STEROWNIKÓW ABS BOSCH-a

Promocja dla klubowiczów 200zł :)



gg 2921736

602 888 262

LUBESLKIE okolice Łukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktos takie szopki 525d 2005r po odpieciu aku zablokowane IMO ale co gorze kontroli abs, dsc i ogólnie choinka. DO tego brak komunikacji z DSC, i DDE to oznacza ze nie można przeprowadzic synchronizacji CAS z DDE. MA ktos pomysł jak to ogarnać? Z casem sie niormalnie łaczy ale z DDE nie można próbowane kilkoma interfejsami i programami z DDE i DSC nie da sie połączyc. Zdarzyło sie to juz drugi raz. Kiedys auto pojechło do kolesia z garwolina i zrobił to w 5 minut :)

 

 

Choinka kontrolek to rzecz normalna. U mnie jeszczewiecila się kontrolka uszkodzonej automatycznej skrzyni biegow. Pojezdzisz troszkę i choinka zgasnie. Tak było u mnie. Swiecilo się wszystko co tylko moglo. Nie dzialao zupełnie nic. Pojezdzilem troszkę i wszystko wrocilo do normy. Być może musiało na nowo zczytywac informacje z czujnikow...

F30 330i, 252 hp, xDrive, 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
czy ktoś to opanował u mnie po wymianie akumulatora bądz po jego rozładowaniu samochód nie odpala cas gubi synchronizacje ze sterownikiem silnika czy jakoś tak po zsynchronizowaniu działa pół roku temu nie było tego problemu klema odkręcana kilkukrotnie i zawsze odpalił a teraz strach by się gdzieś aku nie rozładował bo laweta zostaje proszę o pomoc jak się z tym uporać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.