Skocz do zawartości

Wymiana radia


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam,

dziś wymieniałem radio buissnes na professional z BT. Wszystko działa oki, BT, AUX, polecenia głosowe, obsługa z kiery, bez żadnego dodatkowego kodowania. Zauważyłem, że w body wywala mi błąd MASK C56D. Nie dopisywałem vinu auta do radia. Błąd ten może być z tym związany ?? Jak dopisać vin auta do radia ? Błędy odczytywałem BMWhat, niestety nie było opisu przy błędzie.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam,

dziś wymieniałem radio buissnes na professional z BT. Wszystko działa oki, BT, AUX, polecenia głosowe, obsługa z kiery, bez żadnego dodatkowego kodowania. Zauważyłem, że w body wywala mi błąd MASK C56D. Nie dopisywałem vinu auta do radia. Błąd ten może być z tym związany ?? Jak dopisać vin auta do radia ? Błędy odczytywałem BMWhat, niestety nie było opisu przy błędzie.

Radio powinno być do VO dopisane. Następnie zaprogramowane(ze zmianą VIN) i na końcu zakodowane do auta łącznie z pozostałymi modułami powiązanymi z radiem.

 

Zrobisz to przy użyciu NCSa, WinKFP lub przez ścieżkę doposażenia w ISTA/P.

 

Wtedy nie będzie żadnych błędów w diagnostyce i radio nie będzie obcym modułem dla systemu elektronicznego auta.

 

Błąd informuje o niepodłączonych mikrofonie. (Connection from headunit to microphone 1: Line disconnection)

 

Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.