Skocz do zawartości

E9X łącznik stabilizatora


bandzo

Rekomendowane odpowiedzi

Najprościej odkręcić jeden przegub i sprawdzić luz. Można też bez wykręcania ale to już trudniej. Podnieść auto i podnieść piastę koła tak aby zlikwidować naprężenie, położyć łyżkę czy duży śrubokręt pod śruby mocowania sprawdzić luz i pod sam łącznik i też sprawdzić luz. Jak nie ma wcale to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cichutke stuaknie na dziurach ( na prawde cichutkie, tylko ja to słysze, nikt z pasażerów) może być spowodowane oponami ROF czy to właśnie te łączniki. Ew jak sprawdzić łączniki ?

Może też być spowodowane oponami ROF , "wzmocnione ranty opon" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sprawdzales starego i jak

Sprawdzalem i to w dosyć prosty sposób. Wjechalem na kanal i ruszyłem samochodem za relingi na boki a druga osoba od dołu słuchała skąd stukalo. Po przytrzymaniu stabilizatora ręką przestało. Stądttaki wniosek. :cool2:

BMW ----> Bandżo Może Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z kolegą który pracuje jako mechanik niemieckich aut i mówi że lemfordery są najbardziej zbliżone do Ori. A co do kanału to super.sprawa. swszystkie naprawy mogę sam wykonywac te które potrafię oczywiście :lol:
BMW ----> Bandżo Może Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sprawdzales starego i jak

Sprawdzalem i to w dosyć prosty sposób. Wjechalem na kanal i ruszyłem samochodem za relingi na boki a druga osoba od dołu słuchała skąd stukalo. Po przytrzymaniu stabilizatora ręką przestało. Stądttaki wniosek. :cool2:

 

Fajny sposób, spróbuje tak tylko będę musiał bez kanału :cool2: Wtedy będę wiedział czy to ROFy czy zawias :cool2:

Sprzedam:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy nie mając kanału i posiadajac tylko podnisnik wymienię łącznik stabilizatora przedni ? Czy koniecznie trzeba podnosić cały przód? Jakieś specjalne klucze sa potrzebne? I czy na coś trzeba zwrócić szczególna uwagę?

Przy zwykłym podnośniku wymienisz bez problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.