Skocz do zawartości

jaki akumulator do bmw e39 3.0d


BMW e39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaki ma byc akumulator do bmw e39 3.0d 1999r??teraz mam 90ah i dzialal dobrze do zimy.Moge kupic 88ah lub 100ah ale o wiele drozszy.Jaki ma byc fabrycznie akumulator do naszego e39 3.0d??ile ah i amper??Z gory dzieki za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec zamowilem 100ah 800 rozruch.Mam troche wyposazenia ale nie az tak duzo np brak elektryki w siedzeniach brak podgrzewania siedzen brak nawi ...Czy 100ah moze byc za duze??moga byc jakies problemy??wczesniej maielm 90ah 720
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

10Ah dużej różnicy nie zrobi, ja taki mam i wydala, a wcześniej też nie miałem dużo bajerów.

Nawet po doposażeniu nic się nie zmienia, alternator ogarnia, a dołożyłem sporo gratów :wink:

Aku mam ok rok, i zawsze go ładnie doładowuje.

Pomijam fakt, że wcześniej mi gdzieś prąd uciekał, i mimo tego altek zawsze dawał radę i aku trzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od miesiąca założony akumulator Bosch S5 - 100ah i po rozmowach z paroma sprzedawcami oraz znajomymi posiadającymi również bmw 3.0d stwierdziłem że to świetny wybór. Takie auto potrzebuje dużego prądu rozruchu, oraz wydajnego akumulatora. Jeśli będzie do bani - po prostu nie będzie dawało rady zapalić, nawet jak to bedize nowy akumulator.

Polecam serie S5 boscha.

 

P.S. Ciekawostka - podobno akumulatory Warty to teraz to samo - z jednej fabryki wychodzi.. (tak mi jeden ze sprzedawców powiedział).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
P.S. Ciekawostka - podobno akumulatory Warty to teraz to samo - z jednej fabryki wychodzi.. (tak mi jeden ze sprzedawców powiedział).

Podobno.Mi też tak powiedział w sklepie jak kupowałem.Różnią się tylko naklejkami,nawet cena ta sama.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam centra futura 95ah 900a (3lata gwarancja + 2 lata assistance) i proponuję się na rozruchu właśnie skupić. Miałem 800 i wyraźną poprawę na 900 widać. Dobrze też na miejscu sprawdzić parametry bo często gęsto rzeczywiste wskazania różnią się od deklarowanych i nie warto przepłacać za naklejkę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.