Skocz do zawartości

Hak holowniczy do E90?


ferrari

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Potrzebuję dołożyć hak holowniczy do swojej E90 320D. Chciałbym aby był to sprawdzony, dobry jakościowo hak z możliwością

łatwego demontażu. Czy ktoś ma doświadczenie z takimi produktami i może coś doradzić/polecić?

 

Ja przejrzałem trochę allegro i znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/hak-automat-bmw-seria-3-e90-od-2005-wiazka-modul-i2553453654.html

Czy znacie ewentualnie kogoś w okolicach Warszawy kto mógłby zamontować tego typu hak w rozsądnych pieniądzach?

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam do sprzedania hak oryginalny do E90 - który wyciągłem przy sprzedazy swojego samochodu. Miałem do niego uniwersalny moduł i dołożony przycisk do zwalniania haka z prawej strony pod tapicerką gdzie jest hak holowniczy i śruba zabezpieczajaca. Wszystko działało bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Potrzebuję dołożyć hak holowniczy do swojej E90 320D. Chciałbym aby był to sprawdzony, dobry jakościowo hak z możliwością

łatwego demontażu. Czy ktoś ma doświadczenie z takimi produktami i może coś doradzić/polecić?

 

Ja przejrzałem trochę allegro i znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/hak-automat-bmw-seria-3-e90-od-2005-wiazka-modul-i2553453654.html

Czy znacie ewentualnie kogoś w okolicach Warszawy kto mógłby zamontować tego typu hak w rozsądnych pieniądzach?

 

dzięki!

 

Jesli zdecydujesz sie na ten z allegro zwroc uwage czy ten hak nie bedzie za nisko wystawal. Znajomy ma cos takiego i spisuje sie to dobrze (w skodzie octavii, notabene wyzej zawieszonym samochodzie), tylko niestety na kazdym progu zwalniajacym hak niemilosiernie uderza o podloze, nawet jak sie przejezdza bardzo wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej kupiłem hak używany za 500 zł, dokupiłem nową instalację z allegro do naszych modeli za ok 220 zł, sam zamontowałem do auta. Elektryk za podłączenie wziął 100 i podpinam wtyczkę do zapalniczki w bagażniku i hak się wysuwa i chowa. Wszystko wyszło mi ok 820 zl. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej kupiłem hak używany za 500 zł, dokupiłem nową instalację z allegro do naszych modeli za ok 220 zł, sam zamontowałem do auta. Elektryk za podłączenie wziął 100 i podpinam wtyczkę do zapalniczki w bagażniku i hak się wysuwa i chowa. Wszystko wyszło mi ok 820 zl. :cool2:

 

w którym miejscu masz przycisk?

czy wygląda to mnie więcej tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam,

postanowiłem trochę odświeżyć temat. Zakupiłem oryginalny hak elektrycznie składany. Elektronik który miał mi go założyć wycofał się. Powiedział że trzeba to zrobić po "Canie" z programowaniem. Moja E91 jest z 2010 roku.

Chciał zamówić moduł dedykowany do E91 ale jak to bywa z tymi dedykowanymi są one i tak uniwersalne Powiedzieli mu w hurtowni do której się zgłosił że nie ma gwarancji że będzie działać poprawnie, tzn. światła będą świecić ale może wywalać błędy na komputerze.

Moje pytanie, czy ktoś poleca jakiś pewny moduł z wiązką i warsztat może być koło Wawy lub inne tereny, bo i tak sporo się przemieszczam po Polsce, gdzie mogę podłączyć hak.

Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.