Skocz do zawartości

Jak wyczyścić silniczek krokowy??


lukas23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:(:(:( własnie byłem w garazu i nic nie znalazłem tego silniczka krokowego nawet z pomoca zdjecia ja mam jakis inny silnik :( moze wiecej wskazówek

 

czy na pewno ma silnik BMW - zartowałem :D

 

eeeeeeeee no co TY? gdzies tam musi byc :)

 

ps. fotka która pokazałem jest od mojego, czyli 1,8 moze w innych silnikach jest lekko inne ułozenie, ale nie wiem :?:

Be eM Wu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
A nie jest tak że pionow pokazuje silnik M40, a darekkk84 ma silnik M43? U mnie w M43 silniczek krokowy jest chyba w innym miejscu... :roll:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w m50b20 gdzie jest ta cholera? Juz dwa razy sie przymierzalem, ale nie znalazlem i zajalem sie czym innym, malo cierpliwy jestem. ;)

raz tez sie do tego przymiezałem ale nie wiedziałem co i jak nawet jak wygląda :oops: nie chce wykrecic czegos innego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie do pytania Grzegula tylko ze ja mam silnik M 40 jak jest zimny to ok trzyma obroty a jak sie rozgrzeje to czasem mu "odbija"i skacze od 300 do 1100.Czy to może być ten silniczek?Hym a może sonda lambda sam już nie wiem :think:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Czy dysponuje ktoś takim zdjęciem z zaznaczonym silniczkiem krokowym do silnika M50 2.5, bo nie mogę odszukać tego ustrojstwa, dziś wyjąłem tą gumową rure idącą od filtra pow. do kolektorów i nic tam nie widze, sugerowałem się tym oto rysunkiem http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=13_0381&hg=13&fg=15 ale nie jestem mechanikiem i nic podobnego nie znalazłem, więc jeśli nie zdjęcie to może ktoś opisze dokładnie jak się dostać do tego silniczka, co wykręcić musze najpierw, jak on jest zamocowany, co musze odpiąć aby go wyjąć.

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy dysponuje ktoś takim zdjęciem z zaznaczonym silniczkiem krokowym do silnika M50 2.5, bo nie mogę odszukać tego ustrojstwa, dziś wyjąłem tą gumową rure idącą od filtra pow. do kolektorów i nic tam nie widze, sugerowałem się tym oto rysunkiem http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=13_0381&hg=13&fg=15 ale nie jestem mechanikiem i nic podobnego nie znalazłem, więc jeśli nie zdjęcie to może ktoś opisze dokładnie jak się dostać do tego silniczka, co wykręcić musze najpierw, jak on jest zamocowany, co musze odpiąć aby go wyjąć.

 

pozycja nr.6 na rysunku, to właśnie ten silnik krokowy.

EFES Kebab House - Najlepszy Kebab w mieście!!!

http://img470.imageshack.us/img470/4254/efeswq6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem ze w silniku u siebie niedam rady dojsc do tego silniczka mam silnik M43 i jest pod kolektorem ssacym i w zaden spsob nimozna sie dostac do niego ;/ nawet rak niedam rady wsadzic a co mowic o srubokrecie i zdjeciu jeszcze rurek i zdjac z zaczepow ktore to trzymaja.

 

Jak sie dostac zdjac pokrywe kolektora czy jak ;/ przerabial juz to ktos w silniku M43

NO TO JAZDA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.