Skocz do zawartości

BMW E46 ciezkie odpalanie, glosna praca silnika


Lisu92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam BMW E46 benzyna z 2002r. Kiedy jest troche zimno lub silnik jest zimny pali mi bardzo ciezko. Odpala ale obroty wynosza okolo 500 i nie reaguje na gaz. Samochodem az trzesie. Dopiero po kilku probach odpala normalnie. Wymienilem pompe paliwa, ale to tylko troche poprawilo sprawe. Dodatkowo na niskoch obrotach silnik pracuje glosno, jak wcisne gaz i trzymam go na okolo 1,1 tys obrotow silnik pracuje jeszcze glosniej, dopiero po zwiekszeniu obrotow pracuje juz normalnie. Mechanik nie moze ustalic co sie dzieje z nim. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wypadałoby chyba napisać jaki masz silnik :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie sonda lambda padła, sprawdzałeś?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo bledy sie odczytuje a nie kasuje tak jak ci napisałem. Teraz powinienes jeszcze raz podjechac i zrobić diagnostyke i bedziesz wiedziec co z autem jest nie tak bo ci wywali błedy, jak nie wywali błedów to po parametrach pracy silnika mozna poznać co jest nie tak.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.