Skocz do zawartości

BMW E34 524 Td


Tomkoo

Rekomendowane odpowiedzi

A więc chciałbym też zaprezentować swoje E34 , na razie szały nie robi , zostało jeszcze troszkę do zrobienia , ale po woli do przodu , ale o tym później na razie trochę danych :

 

E34 524 Td 1989 Rok

 

Pojemność: 2.4 Td 115 Km

 

Silnik: M21

 

Kolor : Delfin-Metallic

 

Z wyposażenia to raczej skromnie :

 

* 4el szyby

* el lusterka

* tempomat

* centralny zamek z pilota

 

A więc tak , auto sprowadzone do polski , w 2007 roku , przez ten czas miało dwóch właścicieli , z czego tym drugim jestem ja . Pierwszy niestety nie popisał się sprytem , może chciał dobrze , ale wyszło gorzej , najgorszym pomysłem poprzedniego właściciela było wycięcie szyberdachu .. Nie było to mądre posunięcie , bo ani to nie działa , ani nie wygląda , wszystko na dachy zapaćkał jakimś kitem , i był dumny z dzieła ..

 

Auto kiedyś miało automatyczną skrzynie biegów która została zmieniona na manualną , Autko ma również zmienioną pompę wtryskową na mechaniczną , z jednej strony lepiej z drugiej gorzej , znam zwolenników takich rozwiązań jak i przeciwników , ja to zrobiłem z prostego powodu , tańszy serwis takiej pompy ;)

 

W autku również w ostatnim czasie wymieniłem kilka części :

 

* komplet wahaczy przód

* amortyzatory , sprężyny , tuleje tylnej belki , wszystkie łączniki stabilizatora i gumy stabilizatora tył

* łączniki stabilizatora przód , gumy stabilizatora

* tarcze , klocki , przód

* szczęki hamulca ręcznego

* świece żarowe

* pompa wody

* pasek rozrządu z rolką

 

Do zrobienia jeszcze zostało kilka elementów

 

* w pierwszej kolejności chce ogarnąć temat tego szyberdachu

* poprawić blacharkę , pomalować autko

* amortyzatory przód , poduszki , osłony i odboje , to zmienię jutro

* końcówki drążków kierowniczych

 

Więc wystarczy na razie gadania o głupotach i pierdołach , jak mi się coś przypomni to ewentualnie dopiszę ; )

 

Fotki , niestety posiadam tylko trzy , w najbliższym czasie postaram się zrobić kilka nowych

 

http://images37.fotosik.pl/1670/3d7daea0cce34aa3m.jpghttp://images39.fotosik.pl/1653/0860434e993352f2m.jpghttp://images41.fotosik.pl/1652/7569355a52e8ac66m.jpg

 

* kliknij żeby powiększyć ..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie doczekałem się galerii 524td z Tczewa :D

 

Tomkooo, koniecznie zmień przednie lampy + kierunkowskazy na oryginały (lub Black Hella) i zawieś halogeny w zderzak ( powinieneś mieć wiszące kable, montaż plug & play + włożenie w gniazdo przekaźnika i zmiana wyłącznika).

 

Koniecznie pokaż wnętrze oraz o co chodzi z tym dachem . Auto zapowiada się dobrze, w związku z czym będę Cię męczył o kolejne zdjęcia :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc halogeny kiedyś były , ale za nim się pojawią , muszę wymienić zderzak , a bynajmniej jego dolną część , nie wiem czy jest taka możliwość , ale przy cenach używanych zderzaków myślę że nie warto się w to bawić .

 

Co do zdjęć wnętrza , na razie nie ma , bo nie ma tam zbytnio co pokazywać , zmęczone życiem i tyle , jak dojdę z tym do ładu to pojawią się zdjęcia .

 

Dziś zmieniłem amorki z przodu , od razu dużo lepiej się jeździć ; ) Zabawa łatwa prosta i przyjemna ... 3 godzinki i zrobione ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła z przodu aż kłują po oczach. Felga z parapetem trochę się gryzie z tak wysoko stojącym samochodem. Popraw przede wszystkim te światła i będzie mjut :D

 

 

P.S.: bunejmniej =/= przynajmniej :P

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolor pasuje do e34. strasznie mi sie podoba. ja bym chyba wywalil ten szyberdach i wstawil element jakis by po prostu to zaspawac i nie miec problemu. ale nie wiem jak by to wyszło. jest jeszcze opcja wstawienia drugiego dachu :norty:

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I opcja wstawienia drugiego dachu jest coraz bardziej prawdopodobna , ale jak na razie kupiłem ori szyber z prowadnicami i tymi wszystkimi gadżetami , i jak będę miał wolny dzień , to spróbuję to przypasować . Jeśli się nie uda , to będzie inny dach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.