Skocz do zawartości

INPA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli masz adaptacyjne światła to moduł AHL, następnie odnajdujesz opcję "active" i tam robisz test. Dokładnie co trzeba wybrać to nie pamiętam, musisz sam pokombinować...
http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz adaptacyjne światła to moduł AHL, następnie odnajdujesz opcję "active" i tam robisz test. Dokładnie co trzeba wybrać to nie pamiętam, musisz sam pokombinować...

 

Dzieki wielkie, dziś sprawdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zainstalowalem INP-e wedslug instrukcji i pojawia mi sie okno BATERIA "ON" i cos tam jeszcze "ON" , teraz chyba musze wybrac model pojazdu tak? lecz nie ma tam żadnych dodatkowych opcji...proszę o podpowiedź..

 

 

wybieram opcje F2 "scirpt" i wyskakuje komunikat .."Couldn't find INPA configuration file C:\EC-APPS\INPA\BIN\..\cfdat\Script.eng "

 

:duh:

Po paru miesiacach uzytkowanie INPA w W 7 wyskoczylo mi to samo . :mad2:

Wszystko do tej pory bylo OK.

Syn uzywa rowniez laptopa-mogl cos zamieszac :roll:?

Pytanie czy wgrywac na nowo czy da sie cos z tym zrobic ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płakać , szlochać, zechalć się , lamentować , dać na mszę poruszyć niebo i ziemię aby ratować ukochaną inpa . :D :D

Kolega zadaje pytanie w taki sposób jak był :shock: by to co najmniej system operacyjny i groziło utratą danych.

W czym problem przeinstalować, po podmieniać pliki , odinstalować itd. to tylko program nie widzę problemu.

Ps.

Będę to powtarzał wszystkie systemy powyżej XP to szrot , nie wszystko złoto co się świeci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć jak ktoś odpala ISIS + ISID + ISSS na vm przy win xp :)

 

Odpalenie to jedno, uzywanie to drugie, ale nie wyobrazam kodowac isss na 4gb ram (tyle max przy xp)

 

Ps. Dziwny post zapodales, przeca zadna historia postawic to na xp.

:duh: :duh: :duh:

Ta ?

U kolego szanowny kolego widzę braki w nauczaniu . :nienie:

Ja mówię, że widzi nawet 64GB Ram i wcale nie zgłupiałem

A pomyśleć czy Ista jest na szmacianym win7 .

XP serwer to widzi ramu ulalalalaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię, że widzi nawet 64GB Ram i wcale nie zgłupiałem

 

widzieć widzi ale co z tego jak nie wykorzysta

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: Szanowny kolego może nie pij waleriany bo cię spowalnia .Bez urazy

Oczym ja piszę , o 32 bity :cool2:

Windows Server 2003 Enterprise Edition obsługuje 32 GB pamięci RAM oraz

Windows Server 2003 Datacenter Edition obsługuje 64 GB fizycznej pamięci RAM za pomocą funkcji PAE.

w wersi 64 bity PAE jest nie obsługiwane :search:

co o tym by powiedział Microsoft :cry2:

 

W odpowiedzi na prośby klientów, Microsoft rozszerzył dostępność tej wsparcia dla 32-bitowej wersji systemu Windows XP Professional oraz wszystkich 32-bitowych wersjach systemu Windows Server 2003.

 

Windows 2000 Obsługa pamięci. W systemie Windows 2000 Professional i Server, maksymalna ilość pamięci, które mogą być wspierane jest 4 GB (identyczny z systemem Windows NT 4.0, jak opisano w dalszej części tego rozdziału). Jednakże, Windows 2000 Advanced Server obsługuje 8 GB pamięci RAM i Windows 2000 Server Datacenter obsługuje 32 GB pamięci RAM za pomocą funkcji PAE dla-IA 32 rodziny procesorów, począwszy od Intel Pentium Pro i później.

 

Windows XP Professional i Windows Server 2003 Obsługa pamięci. Maksymalna ilość pamięci, które mogą być obsługiwane w systemie Windows XP Professional i Windows Server 2003 jest także 4 GB. Jednak system Windows Server 2003 Enterprise Edition obsługuje 32 GB pamięci RAM oraz Windows Server 2003 Datacenter Edition obsługuje 64 GB fizycznej pamięci RAM za pomocą funkcji PAE.

:duh:

ps.

Czy to czasem nie jesteś ten o którym myślę, czy to nie szanowny kolega uczył mnie na skype elektroniki i programowania aut BMW , żebym zawsze programował na Prostowniku oraz męczył dup..... (daj emulator tylko dla mnie , moje słowo ważniejsze od pieniędzy , mam oryginała więc nie będę tego sprzedawał ). Jak to ty to napisze oficjalnie żeby inni wiedzieli z ciebie elektronik i jak z koziej du... Worek na mękę , jesteś ciut inteligentniejszy od kury ,po twoich wypowiedziach na skype musiałem wymienić matrycę bo głupie teksty wypaliły badpiksele .Obrażałeś mnie że posiadam rupiecia e39 , że wstydził byś się jeździć takim bo ty masz super auto , że mnie nie stać na takie i takie teksty debil mierzący wartość ludzi modelem i marką auta jakim jeżdżą

Bogacz pier...... a wiesz ,są ludzie co mają kasę I się tym nie szczycą .

 

Jak to nie ty to sory pomiń ten tekst .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Capaz nie ma nawet skype, znam go "troszkę" i na pewno by takich rzeczy nie wypowiedział nawet. Panowie spokojnie, nikt nie jest alfą i omegą... Po to jest forum by się dzielić wiedzą itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Capaz nie ma nawet skype, znam go "troszkę" i na pewno by takich rzeczy nie wypowiedział nawet. Panowie spokojnie, nikt nie jest alfą i omegą... Po to jest forum by się dzielić wiedzą itd.

 

Dokładnie. Kolega "Capaz" bez interesownie służy pomocą dla kolegów z forum. Dzisiaj nad ranem próbował pomóc postawić na nogi moje DDE po nie udanym programie. I na pewno nie na skype'ie :wink:

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soiki piwek, ale na skype to my chyba nie rozmawiali.

 

Co do ram, hyle glowe, za takie info duze piwo sie nalezy. Ale prosze cie, spokojnie podchodz do tematu, zawsze ktos moze czegos nie wiedziec, a jestesmy tu zeby pomagac( to wlasnie robie w 80%, i mam nadzieje ze ty tez)

 

Pozdrawiam.

 

Ps. E39 to jedno z lepszych bmw(nawet sam takie mialem) wiec niewiem kto ci takie glupoty naopowiadal...

Ok. spoko ale jeden gość piszący na tym forum pracujący w Hiszpanii doprowadził mnie do rozpaczy ,pokazywał gdzieś na forum swoja brykę ale ok.

Sory :oops:

Jak trzeba postawić DDe4.0 służę pomocą robiłem to kilka razy nieraz ciężko ale się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może być ,ale kiedyś męczyłem naprzemian raz dis44 raz winkfp i po pewnym czasie poszło .Jak kiedykolwiek coś takiego się stanie to moja rada nie wyłączać zapłonu auta i męcząc do bólu Az pójdzie.

Bo potem stół i programator pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Capaz - to podobnie jak ja masz ze skype ;)

No ja też tak męczyłem DDE6 aż wreszcie poszło, fakt że DDE6 to inna sprawa, ale że bym nie przesadził próbowałem ze 100 razy aż się wreszcie udało.

 

Kolego @piwek do sterownika wpinasz się na stole w piny, czy bezpośrednio w układ - pamięć? Zawsze mnie to ciekawiło, lecz nikt jak pytałem nawet nie naprowadził na właściwą drogę, przymierzam się u siebie do wirusa w dde6 i chciał bym sobie go później zgrać, bo często bawię się np isss i bym go sobie przez przypadek nie zastąpił ori wsadem.

Kiedyś ktoś mi powiedział MPPS do dde6, nie sprawdziłem czy obsługuje, wpiąłem się po obd, to szczęście że nic nie uwaliłem, ale włączyły się same wycieraczki, kierunkowskazy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do programowania na stole wpinam się pod piny.

Do zrobienia kopi w dieslach edc15 czytam galletto i mam całość programatorem jedynie czytam pamięć z zapisem immo .

W benzyniakach edc15 wywalam flasch i czytam ,galletto nie czyta całości.

W edc 16 kopie robie tylko bdm .zdejmuję pokrywę sterownika (ciężka ale się da nigdy nie odrywać płytki tylko samą górę )

MPPS to szmira czyta jeszcze mniej.

Uwalone jak cokolwiek się zgłasza jakieś krzaki coś w tym stylu postawi galletto lub NFS w trybie emergency .

Uwalone na amen tylko programator po wywaleniu flach , wsady z mojej bazy .

Aktualizacje oprogramowania edc15 robie galeoto 20 sek. Bez ryzyka i śladu o ilości programowana itd. Itp.

A nieraz się coś spie......... i z ms42 zrobi się ms43 i w krzaki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpps akurat bmw robi bardzo dobrze , funkcja recovery też działa idealnie ... Gorzej z japonczykami i innymi egzotycznymi autami , tylko trzeba pamiętać o full read , no i niestety w bmw edc15 nie czyta w całości ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz adaptacyjne światła to moduł AHL, następnie odnajdujesz opcję "active" i tam robisz test. Dokładnie co trzeba wybrać to nie pamiętam, musisz sam pokombinować...

Sprawdziłem i faktycznie jak wejde w nadwozie to jest moduł swiateł AHL ale niestety nie łaczy mi się, wyskakują jakieś błędy, puźniej jest moduł swiateł, tam wchodze ale test obejmuje tylko zarówki , i ostatni MODUŁ ŚWIATEŁ SKRĘTNYCH w których jest faktycznie w opcji AKTIVE mozliwość ruszania soczewkami ale tych opcji jest tak dosyć sporo i nie bardzo rozgryzłem co jest do czego. Udało mi się sprawdzić poziomowanie góra dół , ale skręcanie na boki jakoś szwankuje, lewa wogóle nie skreca a prawa tylko jakby drgnie.

 

Czy mogłby ktos przetestować ten moduł swiateł skretnych i opisać mi szerzej opcje do testowania?

Jest tam tez coś do ustawiania kąta wychylenia podane w stopniach, ogólnie dosyć sporo tego, a moja inpa nie ma polskiego wiec tak troche trudno na czuja sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeoto 1260 nie 1250 do edc15 czyta więcej i to właśnie jest mi potrzebne , jak ci czyta z błędami to może nie używasz na XP 32

Lub masz Chinola z lipnym dzielnikiem i wzmocnieniem i może jeszcze na ft232RL

Musi być galetto1260 ze sprawdzonym programem , w necie jest masa szmelcu

A jest rozwijane bo kto by chciał pisać update do czegoś co jest niezabezpieczone i złamane a mpps to szmira i też jest już zmieniany hardware bo złamane

Galeoto nigdy jeszcze mi nie przeczytało z błędami .

Pyzatym do tubingu styka mpps ale do ważniejszych spraw nie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Chciałbym zobaczyć jak ktoś odpala ISIS + ISID + ISSS na vm przy win xp :)

 

Odpalenie to jedno, uzywanie to drugie, ale nie wyobrazam kodowac isss na 4gb ram (tyle max przy xp)

 

Ps. Dziwny post zapodales, przeca zadna historia postawic to na xp.

 

Trochę późno ale już odpowiadam :)

Zobacz ze wspomniałem o uruchomieniu ISIS + ISID + ISSS na 1 kompie jednocześnie. I tutaj właśnie chodziło mi o limit 32-bit'owej edycji win xp.

Bez 16GB nie ma co podchodzić do tematu a do tego jest win 7. Czy lubiany czy nie ale się nadaje najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows Server 2003 Datacenter Edition obsługuje 64 GB fizycznej pamięci RAM

Bez jaj

win 7 już z same złożenie jest błędem , sam jako system zżera niepotrzebną potrzebna pamięć , i spowalnia kompa .

Nie nawidze jak system robi sobie sam co chce i nie można go poustawiać tak jak XP nie wspomnę o win98 .

Tylko

Windows Server 2003 Datacenter Edition obsługuje 64 GB fizycznej pamięci RAM

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.