Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możesz jeszcze sprawdzić swoich ludzi którzy pracują w warsztacie jak taki jesteś uczciwy, mam nadzieję że opis zmusi Cię do zmiany postępowania ponieważ każdy płaci Ci pieniądze i ma nadzieję że wszystko jest ok tak jak było uzgodnione bo nie tylko ja tak sądzę ale są też inni którzy mieli z tobą tylko jedną wizytę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem klientem warsztatu w Mrowli od ponad 4 lat, przewinęło się w tym czasie 5 moich samochodów, nigdy nie miałem żadnych problemów, zawsze do wglądu mam wymienione części, ceny za usługi przyzwoite, więc nie sądzę aby coś sie zmieniło przez ten czas, zresztą każdemu kto ma BMW z moich znajomych polecam Pana Mateusza i przenigdy nie słyszałem złego słowa, wręcz dużo podziwu w trafnej diagnozie usterek. To co pisze gogosiek to jakieś kpiny i żal mi tego człowieka, nie wierze w te brednie, bo w tym warsztacie klienci zostawiają swoje samochody z całej Polski, a to do czegoś zobowiązuje... a jeśli ktoś jest typem człowieka któremu nic w życiu nie pasuje i szuka na siłę problemów to zawsze znajdzie pretekst do robienia zamieszania.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kanał na YouTube

https://youtube.com/channel/UCxH2eXFg5Y0BJLJyWR5G0pQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że robi to każdemu który zostawia tam samochód, ale jeżeli widzi że jest ktoś nowy i od niedawna ma bmw to robi z niego idiotę i jeżeli chodzi o zamieszanie, to ja nie robię zamieszania tylko informuję forumowiczów by sprawdzali sobie co jest a czego nie ma. Ja nie jestem jedynym który tak twierdzi i nie zmuszam nikogo żeby mi wierzył to tylko informacja dla forumowiczów by mieli się na baczności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chcial bym polecic warsztat w okolicy Stalowej Woli w miejscowosci Pysznica u Pana Kucio. To rodzinna firma, robia blacharke( tego jeszcze nie sprawdzalem} i mechanike. Naprawiam tam swoje auta juz od okolo 5 lat, wczesniej Pontiaca Trans Sporta potem Audi A6 teraz moja beemke 525d. Ostatnio zaprowadzilem auto na wymiane kompletnych hamulcow tj 4 tarcze plus klocki z wzmiana plynu hamulcowego, 4 wachacze z przodu, przegub elastyczny walu, filtr powietrza i paliwa, koncowki drazkow kierowniczych z ustawianiem zbierznosci, sprawdzili tez geometrie przod, tyl i ogolny przeglad, przed wyjazdem na ferie do Rumunii, zajelo im to 1i 1/2 dnia. Ile zaplacilem? 600zl!!!!! az pytalem wlasciciela czy sie nie przeslyszalem i nie nalezy sie 1600 ale nie!!! Dodam ze sa bardzo sumienni. za kazdym razem po ich naprawie wszystko bylo OK.

Jedyny minus to ze trzeba sie umawiac na kazda wieksza naprawe conajmniej tydzien wczesniejbo maja naprawde duzo pracy ale chyba nie ma sie co dziwic

Pozdrawiam i WEsolych Swiat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tyle, byłem w Mrowli i już tam raczej nie zagoszczę, co do cen to wg mnie są duże, pojechałem z problemem który wiedziałem jaki jest, DISa to ja mam i błędy sam poczytam a nie za cenę 120 lub 150zł (nie pamiętam dokładnie). Tylko problem trzeba usunąć, odczytać błędy to 70% ludzi z tego forum pewnie potrafi.

Ja tu nie chcę nikomu antyreklamy robić ani nikogo oczerniać bo nie o to chodzi,piszę jak było, lecz proszę troszkę o rozwagę i rozsądek.

Pomijam to, że błędy były źle zinterpretowane, sterownik da się programować-zakodować a nie od razu wymieniać i walić tysiącami złotych, moduły skrętu się koduje a nie wymienia...

o reszcie nie mam ochoty pisać.

 

Z przykrością twierdzę iż co raz więcej złych opinii słyszę, to że ktoś kupił BMW to nie świadczy o tym iż pieniądze grabie jak liście na jesień w ogrodzie, nie uważam się za jakiegoś co wszystkie rozumy pozjadałem, bo po pierwsze to nie mój fach, po drugie interesuję się tym jako powiedzmy hobby i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać po diagnozie, bo na tą wiedzę MAŁĄ którą posiadam, zaskoczyła mnie diagnoza. Z problemem poradziłem sobie sam + pomoc na anglojęzycznych forach, bo na polskich z pomocą jest jak jest :)

 

Prawda jest taka wg mnie, trudno o dobrego mechanika-elektryka na Podkarpaciu (i z tego co wiem to nie tylko), mówię tu ogólnie o wszystkich z którymi miałem do czynienia a było ich trochę. Zastanawia mnie jedna rzecz bardzo, czy mechanicy chcą zarobić na czyjejś niewiedzy, czy po prostu ich wiedza jest powiedzmy "niewystarczająca" do problemu?

Wg mnie w dzisiejszych czasach do diagnozy potrzebny jest bardziej informatyk-elektronik niż mechanik.

 

 

PS.

5 minut - 150zł

60 minut = 1800zł? x8h = 14400zł dniówka :)

 

Przy takich zarobkach to ja bym nawet nie zmieniał na opony zimowe a co dopiero bawił się w naprawy, tylko zadzwonił do salonu by mi przywieźli nową x5 na dobrych zimówkach na zimę hehehe

Oczywiście to taki mały żarcik ;)

 

Pozdrawiam wszystkich Mechaników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem Pochwalić Pan Mateusza Wlazło z Mrowli jestem użytkownikiem BMW X5 E53 4.4 i z Jarosławia i jestem zaskoczony taką szeroką wiedzą jaką posiada Pan Mateusz uważam, że jest On Specjalistą który uratował mnie już nie raz od sporego wydatku nie wspomnę już o uratowaniu przed zakupem nowego slinika.

Tomek z Jarosławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem Pochwalić Pan Mateusza Wlazło z Mrowli jestem użytkownikiem BMW X5 E53 4.4 i z Jarosławia i jestem zaskoczony taką szeroką wiedzą jaką posiada Pan Mateusz uważam, że jest On Specjalistą który uratował mnie już nie raz od sporego wydatku nie wspomnę już o uratowaniu przed zakupem nowego slinika.

Tomek z Jarosławia

 

hehehe pogratulować!, nic dodać nic ująć :)

Twój X jest mało awaryjny patrząc na ilość Twoich postów :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam; Pierwszy raz na forum, a temat.

Ostatnio miałem problem z BMW E90 320 D,i CÓŻ - SZUKAŁEM FACHOWCA - celowo wielką LITERĄ. Po wysłaniu "wici" uzyskałem namiary na Pana Matesza Wlazłę z Mrowli. Panowie - użytkownicy marki BMW -"chapeau" - w tłumaczeniu -czapki z głów - przed Panem Mateuszem.Człowiek wielkiej klasy, zaznajomiony strikte z tematyką, sympatyczny, co zdecydowanie wpływa na postawę klienta, komunikatywny i rzeczowy. Naprawa okazała się skomplikowana, lecz dla FACHOWCA - jak w reklamie "mały pikuś". Co do ceny; przyznam niezbyt wygórowana, analogiczna jak u mechaników reperujących inne marki.

 

Zdecydowanie Koledzy i Koleżanki - użytkownicy MARKI BMW - polecam Pana Mateusza Wlazłę. Na pewno rozwiąże problem.

 

Stanisław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Handel Hurtowy i Detaliczny Antoni Leja

 

Rok założenia: 1989

 

Adres:

36-007 Krasne 1056

woj. podkarpackie

 

Kontakt:

• Telefon: (0-17) 771 19 80

• Fax: (0-17) 771 19 80

• E-Mail: antosleja@tlen.pl

• WWW: leja.rze.pl

 

 

Profile działalności:

Sprzedaż i serwis skrzyń biegów

Podzespoły nowe i używane do samochodów zachodnich

 

Osoby kontaktowe:

• Antoni Leja - Właściciel, 608 874 991

 

U tego Pana naprawiałem skrzynie biegów. Miałem problem z wyskakującym 1 biegiem. Naprawa była szybka i profesjonalna. Widać, że człowiek zna sie dobrze na tym co robi. POLECAM.

Nie wiem jaki to mechanior ,po wykonaniu paru telefonów Szanowny Pan Leja nie odebrał telefonu ,kontakt niczym zero ,nie lobię cwaniactwa ,dlatego poszukałem sobie innej firmy celem naprawienia skrzyni .Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam warsztat w Czudcu (podkarpackie) Właściciel indywidualnie podchodzi do każdej naprawy, stara sie jak najwięcej doradzić i pomuc. Poszli mi bardzo na rękę, że wzieli się za moją bunie od razu (byłem w trasie) za co jestem im bardzo wdzięczny. Oto ich www:

 

http://autoexpert.gulis.prv.pl

m5%2520edytowane.PNG

Kiedyś będzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy korzystał ktoś z usług serwisu Boscha - regeneracja wtryskiwaczy - w Stalowej Woli ? Jak na razie czytam same dobre opinie i planuje tam wysłać swój zestaw. Ktoś może osobiste ma jakieś doświadczenia albo słyszał opinie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Znam dobrych gaziarzy w Rzeszowie to są chyba bracia jeżdżę do nich na regulacje, 608-863-892 i 792-960-555 to są ich telefony ulicy nie pamiętam bo jakaś dziwna nazwa od jakiegoś kamienia na A. Sąsiadowi zakładali też zadowolony, jeden z nich też ma beate jak mi pokazał swoją mapę gazu byłem w szoku kreska na kresce i co najlepsze mają przystępne ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, ostatnio borykałem się z problemem krzywych felg w mojej 318i, postanowilem sie wybrac do Ropczyc do firmy AutoPerfekt. Chłopaki mają tam naprawe felg, blacharke i lakiernictwo, 2 razy korzystalem z ich usług naprawy felg i szczerze moge polecic, moje borbety wygladaly jak nowe, jestem bardzo zadowolony z ich roboty, co do reszty usług nie mam pojęcia, wiem tylko ze z felgami zrobia wszystko, cena mysle ze dosc wysoka, ale za jakosc trzeba zaplacic. http://www.felgiropczyce.pl/ tutaj ich strona internetałke

 

Pozdrawiam :8) :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja dodam tyle, byłem w Mrowli i już tam raczej nie zagoszczę, co do cen to wg mnie są duże, pojechałem z problemem który wiedziałem jaki jest, DISa to ja mam i błędy sam poczytam a nie za cenę 120 lub 150zł (nie pamiętam dokładnie). Tylko problem trzeba usunąć, odczytać błędy to 70% ludzi z tego forum pewnie potrafi.

Ja tu nie chcę nikomu antyreklamy robić ani nikogo oczerniać bo nie o to chodzi,piszę jak było, lecz proszę troszkę o rozwagę i rozsądek.

Pomijam to, że błędy były źle zinterpretowane, sterownik da się programować-zakodować a nie od razu wymieniać i walić tysiącami złotych, moduły skrętu się koduje a nie wymienia...

o reszcie nie mam ochoty pisać.

 

Pozdrawiam wszystkich Mechaników :)

 

A ja "bardzo dziękuję" Panu z Mrowli !!!

 

Właśnie "przez" tego Pana wziąłem się za DIS'a i INPĘ.

 

POZDRAWIAM

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.