Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Trochę mnie nie było na forum (work) ale moje poszukiwania X-a trwają.

Dzisiaj wpadł mi ten w oko:

 

http://moto.allegro.pl/bmw-x5-4-6-is-347km-pakiet-sport-ze-szwajcarii-i2026123862.html

 

Wygląda ciekawie. Oprócz oczywistego braku oryginalnych felg 20' iS wygląda całkiem w porządku. Jakieś małe odpryski widać ale nie oszukujmy się to nie nowe auto przecież... Może ktoś auto widział? Oglądał? Coś wie o nim? Z góry dzięki za rady i opinie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi na 18 calowych felgach, bo stoi na zimówkach! Pewnie letnie właściciel zostawił albo handlarz opitolił gdzies indziej.

A czemu malowane? Macie zdalny miernik grubości powłoki lakierniczej??? A wg mnie nie był malowany, bo wychodzą pęcherzyki tam gdzie wychodzą w tym modelu z tego rocznika.

A wg mnie jechać, obejrzeć i wtedy opiniować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nieźle się prezentuje. Nie wiem na jakiej podstawie kolega sądzi o malowaniu. Fajnie wyposażone i nie za mocno w środku zniszczone. Mały szczególik mi się rzucił w oczy ale może to tylko zwykłe nie dokręcenie śrubki- pod reflektorem pasażera blenda ma dużą szparę. A tak to do oglądnięcia. Nie wiem gdzie te pęcherzyki, może to tylko brud. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęcherzyk jest widoczny na zdjęciu znaczka X5 na tylniej klapie. Jest on nad znaczkiem "X" o wysokość znaczka w górę ;)

Blendy mogą odstawać, bo tam często łamią sę zatrzaski trzymające blendę lub może ta gumka uszczelniająca się podwinęła i stąd to odstawanie. A może to być od tego, że wymieniał ktoś palnik xenonowy lub kierunek wyjmując reflektor, by mieć łatwiejszy dostęp.

Kolor, a włąściwie odcień blend, spryskiwaczy i takich tam może się różnić od karoserii, bo to elementy plastikowe, więc na plastiku mają one inny podkład i inaczej wyglądają po kilku latach na słońcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEBIEG 203'000KM- ORYGINALNY, POTWIERDZONY KSIĄŻKĄ SERWISOWĄ. OSTATNI DUŻY SERWIS W SZWAJCARII PRZY PRZEBIEGU 201'000KM - Zaczął bym kolego od sprawdzenia tego.Czy prawdziwe aby to jest.

Kolego sprzedaje to handlarz który ma umowę z fotografem. Radom , Gostynin itd , itd to nie jest osoba która jeździła tym autem i powie ci wiesz wymieniłem to i to (masz książkę tu kupcu mój drogi i tam wszystko masz napisane - - - a że taką książkę od Ukraińców dzisiaj kupisz za 100 $ razem z oryginalnymi pieczątkami to już inna sprawa ) POWIEDZ KOLEGO KTO TO SPRAWDZA ? w ASO kolego np jeżeli pojedziesz i powiesz że chcesz kupić auto i masz tu ksiązke serwisową i prosisz o sprawdzenie to spojrzą na Ciebie i powiedzą ci że nie mają takiego prawa aby cokolwiek ci powiedzieć o tym aucie jeżeli nie jesteś właścicielem tego auta. Jedynie co mogą to rozkodować ci VIN. Ja już spotkałem się z czymś takim.

Kolego wejdź w inne przedmioty sprzedającego i zobacz co sprzedaje - i sam sobie odpowiedz kolego.Bardzo ładne foty robione przez tego samego aktora do tego wszystkie jego auta to same igły tak samo jak pewnie i on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko złoto co się świeci.

Auto może być wyczyszczone przez serwis myjnii samochodowej, wypickowane, silnik jakby prosto z palety z magazynu był włożony... Ale nie o to chodzi. Nie wolno się podniecać, tylko spojrzeć to tu, to tam, pod auto takie wysokie jak X położyć się, klęknąć i wtedy czasami ukazuje się prawdziwa du*a, strona medalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko złoto co się świeci.

Auto może być wyczyszczone przez serwis myjnii samochodowej, wypickowane, silnik jakby prosto z palety z magazynu był włożony... Ale nie o to chodzi. Nie wolno się podniecać, tylko spojrzeć to tu, to tam, pod auto takie wysokie jak X położyć się, klęknąć i wtedy czasami ukazuje się prawdziwa du*a, strona medalu ;)

 

Pewnie kolego że nie wszystko złoto co się świeci ale te auto kolego o którym tu mówimy jest warte tej ceny na 100%. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko złoto co się świeci.

Auto może być wyczyszczone przez serwis myjnii samochodowej, wypickowane, silnik jakby prosto z palety z magazynu był włożony... Ale nie o to chodzi. Nie wolno się podniecać, tylko spojrzeć to tu, to tam, pod auto takie wysokie jak X położyć się, klęknąć i wtedy czasami ukazuje się prawdziwa du*a, strona medalu ;)

 

Pewnie kolego że nie wszystko złoto co się świeci ale te auto kolego o którym tu mówimy jest warte tej ceny na 100%. :D

 

Duzo by tu pisac ale po zdjeciach kazde auto jest warte swej ceny,ale ofledziny wlasnym okiem jesli sie troche aut juz mialo bezcenne i oczywiscie jesli jest jeszcze do auta dodana historia servisowa i to prawdziwa i potwierdzona przez servis BMW.

A nie u pana..........

 

Swego czasu bylismy z bratem ogladac auto Audi A6 3.0d z 2007 chyba z wrzesnia i mialo pewna i cala historie servisowa i mialo nalatane 460tys km.Po wymianie wtryskoe rozrzadu(slizgow od lancucha i napinaczy,i oleju nie bierze nic ponad norme.I wszystkie naprawy wykonane w servisie Audi potwierdzone w servisie z kazdym rachunkiem.

Auto kupilismy za smieszna kase.

A wygladalo jak auto roczne wrecz salonowo,ale bylo lekko widac intensywnosc uzytkowania ale wlasciciel tego nie ukrywal i za to sie ceni uczciwych sprzedawcow ale ciezko o takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Xa pojechałem TYLKO oglądnąć, na drugi dzień byłem z zaliczką a po trzech dniach z resztą pieniędzy. Kupiłem na początku sierpnia a miałem dopiero teraz zacząć szukać, choć myślałem też o Infiniti fx45. Choć nie miał przedniego dyfra i nie był dopieszczony, wpadł mi w oko i jakoś jestem zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko złoto co się świeci.

Auto może być wyczyszczone przez serwis myjnii samochodowej, wypickowane, silnik jakby prosto z palety z magazynu był włożony... Ale nie o to chodzi. Nie wolno się podniecać, tylko spojrzeć to tu, to tam, pod auto takie wysokie jak X położyć się, klęknąć i wtedy czasami ukazuje się prawdziwa du*a, strona medalu ;)

 

Pewnie kolego że nie wszystko złoto co się świeci ale te auto kolego o którym tu mówimy jest warte tej ceny na 100%. :D

 

Duzo by tu pisac ale po zdjeciach kazde auto jest warte swej ceny,ale ofledziny wlasnym okiem jesli sie troche aut juz mialo bezcenne i oczywiscie jesli jest jeszcze do auta dodana historia servisowa i to prawdziwa i potwierdzona przez servis BMW.

A nie u pana..........

 

Swego czasu bylismy z bratem ogladac auto Audi A6 3.0d z 2007 chyba z wrzesnia i mialo pewna i cala historie servisowa i mialo nalatane 460tys km.Po wymianie wtryskoe rozrzadu(slizgow od lancucha i napinaczy,i oleju nie bierze nic ponad norme.I wszystkie naprawy wykonane w servisie Audi potwierdzone w servisie z kazdym rachunkiem.

Auto kupilismy za smieszna kase.

A wygladalo jak auto roczne wrecz salonowo,ale bylo lekko widac intensywnosc uzytkowania ale wlasciciel tego nie ukrywal i za to sie ceni uczciwych sprzedawcow ale ciezko o takich

 

Widzisz kolego ja nie mowie ze po fotkach jest warte.Gdybys znał handlarzy z Gostynina lub z Radomia ( zaglębie kolego ) to byś wiedział o co chodzi.Patrzysz kolego na ogłoszenie a nie widzisz o co chodzi.Za 2002r w pelni wypasione auto z ksiazka servisową.Przygotowane do rejstracji. Za ile tam wystawił ? A gdzie zarobek kolego ? No wyrazniej kolego się nie da napisac o co biega temu Panu.A co do potwierdzenia kolego ksiazki serwisowej to co masz na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój X ma pół miliona km, a wygląda w środku lepiej niż znajomych co mają po 180tyś :D

Auta dostawcze w mojej firmie mają 300-480 tyś i wyglądają lepiej niż te z ogłoszeń, po niecałe 200tyś km, masakra.

 

W pełni się z Tobą zgadzam kolego.Ale to już jest indiwidualne podejscie człowieka do auta i to coś co powoduje że masz zawsze czysto wokół siebie jest moim zdaniem zapisane w genie..Jeden dba drugi nie dba i olewa a pózniej woła tyle że się płakać chce.Co do przebiegu kolego to również kolego zgadzam się z Tobą że niektóre auta co mają na szafie po 400 po 500 lepiej wygladają od tych co maja po 220 lub 180.Jak było dbane od początku i było w dobrych rączkach i trafia w dobre rączki to jeszcze długo posłuży.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o handlowaniu autami, to znajomy sprowadził ostatnio Mercedesa B klasę z przebiegiem ponad 180tyś, młodziutkie (chyba niecałe 2 lata) i bardzo fajnie wyposażone, oczywiście bardzo zadbane. Ze względu na przebieg kupił tanio, bo pewnie pani nim jeżdząca już nowe kupiła, a to uważała za wysłużone. Cofnął on licznik na 32tyś!!! Wypickował, książkę spreparował i poszło 50 km dalej do miłej pani doktor.

Za miesiąc ta babeczka przyjezdza do niego w niedzielę z jakąś drugą babeczką, a on zesrany że coś z autem nie tak, że się kapnęła przebiegu, że z panią prawnik przyjechała. A ona do niego z dobrym trunkiem, że jest bardzo z auta zadowolona i że jej koleżanka chciał by też takie i czy jest możliwość sprowadzenia też takiego samego dla niej :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o handlowaniu autami, to znajomy sprowadził ostatnio Mercedesa B klasę z przebiegiem ponad 180tyś, młodziutkie (chyba niecałe 2 lata) i bardzo fajnie wyposażone, oczywiście bardzo zadbane. Ze względu na przebieg kupił tanio, bo pewnie pani nim jeżdząca już nowe kupiła, a to uważała za wysłużone. Cofnął on licznik na 32tyś!!! Wypickował, książkę spreparował i poszło 50 km dalej do miłej pani doktor.

Za miesiąc ta babeczka przyjezdza do niego w niedzielę z jakąś drugą babeczką, a on zesrany że coś z autem nie tak, że się kapnęła przebiegu, że z panią prawnik przyjechała. A ona do niego z dobrym trunkiem, że jest bardzo z auta zadowolona i że jej koleżanka chciał by też takie i czy jest możliwość sprowadzenia też takiego samego dla niej :D:D:D

 

No tak to jest właśnie w naszym ojczystym kraju.Jak ktoś zna temat ,to wie o co chodzi.No i nie każdego stać żeby wejść do salonu i kupić sobie nówkę a marzenia jak najbardziej trzeba spełniać jak da rade.

 

Poczytajcie Panowie http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-handlarze-przestancie-krecic,nId,371

 

A najlepiej to trafić takie BMW X5 ( to takie moje marzenie ) co ktoś kupił w 2001 roku i schował do garażu i w ogóle nie jeździł ale to w ogóle ( na liczniku przebieg 11 kilometrów ) skóry pachnące , jeszcze folia z 2001 roku na siedzeniach , miernika nie potrzeba w wszystko jasne.No i cena tego autka dostosowana do rocznika oczywiście tyle po ile chodzą mniej więcej ( przecież nie jak za nowe bo to 10 letnie auto )

No ale to moje marzenie ( być morze się kiedyś ziści ) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to trafić takie BMW X5 ( to takie moje marzenie ) co ktoś kupił w 2001 roku i schował do garażu i w ogóle nie jeździł ale to w ogóle ( na liczniku przebieg 11 kilometrów ) skóry pachnące , jeszcze folia z 2001 roku na siedzeniach , miernika nie potrzeba w wszystko jasne.No i cena tego autka dostosowana do rocznika oczywiście tyle po ile chodzą mniej więcej ( przecież nie jak za nowe bo to 10 letnie auto )

No ale to moje marzenie ( być morze się kiedyś ziści ) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

O takie rodzynki ci chodzi? Zero km przebiegu:

http://moto.allegro.pl/wartburg-353-delux-pewex-nowy-1978-100-orginal-i2015842627.html

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście o tym powiedzieli. Może ktoś zna to autko? Mnie osobiście się spodobało. Zadbane jest nie można powiedzieć. Malowany lewy przedni błotnik i drzwi kierowcy. Dodatkowo tylny zderzak też zaliczył lakiernika podobno lekko stuknął go w tył VW Touareg. Przód robiony jeszcze w Niemcowni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.