Skocz do zawartości

WYMIANA SWIEC ZAROWYCH


dj.zali

Rekomendowane odpowiedzi

JAK W TEMACIE PANOWIE MUSZE WYMIENIC 3 SWIECE ZAROWE W MOJEJ BUNI TERAZ PYTANKO CZY ODBYWA SIE TO DOKLADNIE TAK JAK W PODANYM LINKU PONIZEJ CZY JAKOS INACZEJ? Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC I POZDRAWIAM

 

http://www.maxbimmer.pl/gosc/TEMP2/Wymiana-swiec-zarowych-w-silniku-m57.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze swiece wymienia sie wszystkie a nie tylko 3 z 6 szt.Bo inaczej czeka cie za jakisgora tydzien przy dosc mroznych nocach wymiana juz wszystkich bo padna.Szkoda czasu pieniedzy i nie potrzebnie na robionej sobie pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz co z czym sie je kolego to czas potrzebny mi na wymiane klijetowi to 1h-max 1-30.

Amatorsko jak ci to zajmnie 3 lub 4h to ciesz sie tym ze zrobiles to sam bo jest troche grzebania ale twoj sukces bezcenny.

Tylko uwazaj przy wykrecaniu swiec i czasem nie zgob nakretek od Kolektora bo maja calkiem inny skok gwintu nie dopasujesz zadnej innej.

Jesli masz silny magnes to doluz go do pokretla i odkrecaj to tak profilaktycznie,ja to mam w warsztacie specjalna przedluzke magnetyczna do takich czynnosci...Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu kolega sie myli(mowili mi w servisie gdy kupywalem swiece) ze wymiana sterownika ktory jest tylko w poliftach nie jest konieczna.Chyba ze po skanie wyskoczy blad sterownika a tak moze zostac ten sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne zdanie, jeżeli sterownik pada to ciągnie za sobą świece i je pali no i jest problem dlatego że wymiana świec to nie mała robota zwłaszcza że trzeba podnieść dolot ja wymieniam sterownik oczywiście nie za każdym razem jeżeli jest fabryczny (od nowości)to musowo go zmień przy następnym podejściu do świec nie ma takiej konieczności. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos w tym jest co napisales moj blad ktory wyskoczyl to dokladnie

GLOW PLUG CYLINDER 1 ,2 ,3 ACTIVATION

Pamietam ze kiedys mialem tylko 1 i 2 teraz juz doszedl i 3 Tak sie zastanawiam czy to nie wlasnie sterownik powoli nie pada jak myslicie?pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.