Skocz do zawartości

Zmiana koloru oświetlenie wnetrza z zółtego na biały e32


whoitsme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio wpadl mi pewien pomysl na temat oswietlenia swojej beemki E32 z kolory żółtego na biały. Co o tym sadzicie ?? widzieliscie moze gdzies cos takiego u kogos ?? jak to wyglada itd ?? Zdaje sobie sprawe z tego ze kazdy ma swoj gust :D ale moze ktos cos takiego widział i sie podzieli opinia :) z gory dziekuje pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostań przy oryginalnym bo narobisz się a potem będziesz żałował,pewnie nie wyglądaloby to źle ale może za jasno jakoś w środku...

Zawsze mozna sciemnic.

Nie trzeba ściemniać bo i tak jest będzie zbyt ciemno bez ściemniania

 

Nie wiem żarówki diodowe drogie nie są pracy dużo nie trzeba załóż przekonaj się sam ale ja wiem że w kolegi E36 to bardzo mało daje po zaświeceniu żarówki są o wiele wydajniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tutaj koledzy myslalem o zalozeniu paska na ktorym znajduja sie trzy diody i naprawde swieci to dosc dobrze(zabawy by bylo z przerabianiem troche oczywiscie wchowane pod oryginalnymi oslonami a nie wiesniaczyc ze gdzies pod deska zalozyc czy cos :D ) :) nie wiem jak to bedzie wygladalo w obudowie a tez nie chce zeby to wygladalo na wiejski tuning :D chyba po prostu zamontuje to i sprawdze jak to bedzie wygladalo moze do trzech dni z tym powalcze, w zalezonosci czy bedzie czas i darmowy material z bylej pracy :D jak zamontuje to zrobie zdjecia i wstawie :) oczywiscie jak nie bedzie to fajnie wygladalo to zamontuje oryginal :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale 3 dni to kupa czasu...narobisz się,żeby stwierdzić...ale kicha...zostań przy oryginale...posłuchaj rad wieloletnich użytkowników BMW.Ale zrobisz i tak jak uważasz.Życzę Ci tylko abyś był zadowolony z tej przeróbki...jesli sie zdecydujesz oczywiście.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czas niestety pozwolil mi dopiero dzisian na zabawe z tym oświetleniem . Zwracam chonor !!! zostaly tradycyjne przetestowalem kilka mozliwych nie glupich rozwiazan ktore by nie zwiesniaczyly beemki i jednak oryginal najlepiej na tym wyszedl :) takze zostal oryginal :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.