Skocz do zawartości

LAMPY REFLEKTORY RINGI ANGEL EYES BMW E34 opinie


Ryan73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym spytać o opinie na temat przednich lefrektorów RINGI ANGEL EYES BMW E34

Generalnie BMW jest jednyna marka do której pasuja ringi więc moje pytanie do urzytkowników czy warto kupowac te lampy.

Jestem ciekaw waszych opini???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz zobaczyc jak wyglada BMW E34 z lampami Angel Eyes,to wejdz do galerii i obejrzyj moja Bunie. Lampy wygladaja ladnie,jednak ich wykonanie pozostawia wiele do zyczenia.Jezeli Angel Eyes to tylko w zestawie z Xenonami,bo na zwyklych zarowkach slabo swieca.Ringi sa w kolorze zoltym czyli takim jak oryginal BMW.Jezeli chcesz miec biale ringi to kup sobie CCFL na Alledrogo i zamontuj.Przy okazji kup sobie nowe klosze do lamp :D

 

Gdyby ktos chcial fotki E34 z takimi lampami,to moge podeslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie przekonałeś..

Mówisz że są gorszej jakości i trzeba zmnienic klosze...

To juz wydatek ok 700zł

to hyba juz leppiej kupiue żarówki blou wision ultra....

aha.. a jak zminić żarówki w halogenach mam wrażenie że hyba mysze jechac na kanał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac zebys kupil klosze chodzilo mi o to ze podczas przerabiania oryginalnych lamp na ringi CCFL trzeba zdjac stare klosze,a one prawie zawsze pekaja podczas demontazu.Kupujac Angel Eyes nie musisz nic przerabiac,bo tam juz sa zamontowane ringi.Czytaj uwaznie...

 

Zarowki w halogenach zmienisz bez problemu-wystarczy sie schylic lub polozyc na kocyku:) Jezeli nie chcesz sie klasc,to w ciagu minuty zdejmiesz caly przedni zderzak i bedziesz mial dobre dojscie do halogenow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że każdy ma inny gust i różnym ludziom podobają się różne rzeczy - dla mnie takie akcje są niesmaczne, lubię oryginał szczególnie że e34 w oryginale jest przepiękne. Chcesz mieć ringi ? polecam e39 poliftowe :) Dziś widziałem golfa bodajże II z ringami... pomijam juz wszystkie atrakcje choinkowe typu wężyki diodowe a'la audi, zostawmy te rzeczy domorosłym tunerom i cieszmy się naszymi pięknymi autami. Wypowiedziałem się na temat estetyki bo zakładam że o to pytałeś mając na myśli "czy warto kupować" bo oprócz dyskusyjnych walorów "estetycznych" takie lampy nic nie dają.

Galeria samochodu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=157&t=246628


Komputery, konsole, gry - sprzedaż, serwis. http://WWW.ZETCOM.ORG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ringi to chec powrotu do okraglych reflektorow w samochodach, czyli najladniejszych. E34 ma takie w oryginale wiec nie ma sensu ich poprawiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze opinie.

Cóż też tak naprawdę uważam, że te oginalne lampy maja coś w sobie.

I wodząć wasze opinie zostawiam orginalne lampy

Czy ktoś z was wypróbował żarówki blou vision ekstrim czy cos takiego ( wybaczcie literówki )

To następcy blou vision które miłem w moim poprzeednim aucie.

Zastanawiam się czy świeca jeszcze lepiej od swoich poprzedników.??

Ale wiem już że lamp nie wymieniam i dziekuje jeszcze raz za wasze opinie ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.