Skocz do zawartości

Przednia lampa 530d E60


facet1

Rekomendowane odpowiedzi

siemanero

 

Akurat pasowny temacik do mojego problemu.Wczoraj wymienialem zarowki w przednich lampach itd ....w ostatniej oprawce wyskoczyla mi blaszka z klipsow co jest podpieta do oprawki a potem sie wciska zarowke.Blaszka spadla mi na dolna oslone i sie gdzies poturlala.Nie mam czasu na odkrecanie oslon tylko chce kupic nowa blaszke do oprawki :wink:

Moje pytanko brzmi;...czy ktos wie jak sie nazywa taka blaszka po polsku lub po angielsku wedlug fachowego jezyka bo nie moge znalezc takiej dupereli na ebay lub allegro???

The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanero

 

Akurat pasowny temacik do mojego problemu.Wczoraj wymienialem zarowki w przednich lampach itd ....w ostatniej oprawce wyskoczyla mi blaszka z klipsow co jest podpieta do oprawki a potem sie wciska zarowke.Blaszka spadla mi na dolna oslone i sie gdzies poturlala.Nie mam czasu na odkrecanie oslon tylko chce kupic nowa blaszke do oprawki :wink:

Moje pytanko brzmi;...czy ktos wie jak sie nazywa taka blaszka po polsku lub po angielsku wedlug fachowego jezyka bo nie moge znalezc takiej dupereli na ebay lub allegro???

 

Tu powinieneś znaleźć :mrgreen:

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC71&mospid=47753&btnr=63_0799&hg=63&fg=05

http://img820.imageshack.us/img820/8426/bkpy.jpg


EX: 530 dA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki > frodo> za namiar na lampę. A tak odbiegając od tematu wczoraj mechanik wymienił mi żarówkę oświetlającą ringi. zrobił to za 20 zł ( wyjął z oprawki samą żarówkę ) natomiast w ASO powiedziano mi , że to jest nierozbieralne i kosztuje ok 115 zł + wymiana.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no właśnie kupić e60 nie jest problemem ale potem ....... i rzeżbić bez komentarza

 

 

Ale gadanie , a jak rozbijesz przednią szybe w aucie to też całe auto kupisz nowe ? :duh: Przecież jak sprawnie rozklei lampę i wymieni klosz i dobrze ją posklej , żeby była szczelna to lampa będzie sprawna w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kupić e60 nie jest problemem ale potem ....... i rzeżbić bez komentarza

 

Moja lampa ma tylko widoczną rysę dlatego uważam za bezzasadne wymieniać całą lampę bo lampa nadal jest w pełni sprawna. Oczywiście jeśli okaże się , że trzeba ją całą wymienić to tak zrobię.

Powyższy cytat zostawię bez komentarza.

Oczywiście dla zainteresowanych postaram się opisać czy poradziłem ( i w jaki sposób) z przekładką " klosza"

Pozdrawiam wszystkich, potrafiących samemu coś zrobić ( poza tankowaniem) przy swoim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.