Skocz do zawartości

330d Wahacze do e46 Master Sport


Myga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Musze wymienić wahacze w swoim 330d. Już miałem kupić Meyle HD (ze względu na wymienne sworznie),

ale znalazłem na allegro COŚ TAKIEGO (klik).

Jest to firma Master Sport, która nie jest mi znana - po-googlowałem trochę i wyskoczyło mi forum VW Passata gdzie użytkownicy nawet chwalili te wahacze.

 

Generalnie jeśli były by dobre to chyba kupie te tańsze (2x180zl to zaledwie cena 1-go wahacza meyle). Co myślicie Panowie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaka cena taki towar, poczytałem opinie i wytrzymują w passacie ok 10-15kkm.. wiec warto jeśli za miesiąc czy dwa zamierzasz auto sprzedać.

Też u siebie muszę zmienić wachacze ale kupię meyle, czytam o nich same dobre opinie więc..

Będziesz Mógł Więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

WITAM,

 

PANOWIE NIE KUPUJCIE CZĘŚCI MASTER-SPORT !!!!!!!!!!!!!!!

 

TOTALNA HIŃSZCZYZNA, A PO DRUGIE OLEWAJA KLIENTA. TZN MIALEM LOZYSKA NA TYŁ W E46, WYTRZYMALY 4000KM !!!!!!!!!!! :))

 

WYMIENILEM NA SKF, CHCIALEM ZEBY ZWROCILI PIENIADZE BO NA GWRANCJI BYLY ( 3 MIESIACE NA AUCIE) TO MI PRZYSLALI NOWE PO 3 MIESIACACH. STRACILEM PZREZ NICH 250ZL ZA LOZYSKA + 300ZL ZA PONOWNĄ ROBOCIZNE.

 

POWINNI ODDAWAC PIENIADZE ZA LOZYSKA + ZA ROBOCIZNE KTORA ZNOW MUSIALEM PLACIC. A ONI PO 3 MIESIACACH DAJA LOZYSKA, TZN AUTO MIALO CZEKAC NA KOLKACH PZREZ TEN CZAS ????

 

TOTALNA PORAZKA Z TA FIRMĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup te Meyle HD !!!!!! ja połasiłem się na jakieś OCCAP bo stwierdziłem że auta pewnie dłużej niż rok nie będę trzymał i co ....? Po trzech miesiącach jadę na geometrię po wymianie tulei z tyłu i prawy wahacz wywalony na sworzniu !!!!!! teraz i tak muszę kupić inny wahacz żeby tamten zareklamować i jednak kupię Meyle HD przyszły właściciel będzie zadowolony....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.