Skocz do zawartości

Stłuczka, orientacyjne koszty naprawy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj pod moją nieobecność brat miał nieszczęśliwą kolizję drogową moim samochodem (kierowca busa zwrócił uwagę na coś innego niż droga i nie wyhamował...). Uszkodzenia obejmują zderzak, prawy błotnik, lampę oraz pas między tylną klapą a zderzakiem. Jaką można przyjąć orientacyjną cenę naprawy tych uszkodzeń? Pytam dlatego, że nie ma mnie aktualnie w kraju i nie mogę zasięgnąć opinii blacharza, a nie chce żeby naprawa wyniosła np. 2500 zł a ubezpieczalnia będzie w stanie dać mi 2300 zł... Wracam do Polski za dwa tygodnie i dopiero wtedy będę mógł zorientować się u blacharza jaka będzie naprawa tych uszkodzeń.

Zdjęcie samochodu w linku poniżej:

https://zapodaj.net/ea2be807c58b5.jpg.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko robie wycene

Lampa - 700

zderzak - 2500 z tymi plastikami i takimi różnymi pierdółkami

+ robocizna montowania tego

naprostowanie tego tyłu i malowanie to z 2 tysiące blacharz lakiernik weźmie

i nie policzyłem tej listwy co pod lampą jest.

 

Ceny części nowe wiadomo nikt na szrocie nie będzie kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2300 to będzie kosztowało samo poszycie błotnika tylnego. Kompleksowa naprawa w Aso wyjdzie z 20 tys zależnie od tego w jakiej części polski mieszkasz, a raczej jest zarejestrowany samochód wg mnie wyjdzie szkoda całkowita albo 3 tys ale z naprawą tylnego poszycia i robocizną na poziomie 45zl netto rbg daj znac jak ubezpieczyciel będzie cię próbował oszukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.