Skocz do zawartości

Wgięta podłużnica


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam sprawę, dodam od razu, że tak wiem po zdjęciach ciężko stwierdzić ale proszę o wyrozumiałość i wyrażenie opinii na podstawie tego co widać.

Otóż mam na oku ładną e36 coupe za przystępną cenę, tylko sprawa wygląda tak, ze była bita w przód, właściciel aktualny taka ją kupił i z zewnątrz wszystko ładnie spasowane, maska jest trochę innego koloru niż reszta ale to do wymiany.

W środku jednak wyraźnie widać na obu podłużnicach leciutkie "wklęśnięcia". Generalnie samochód ma mi być jako buda pod projekt z mocniejszym silnikiem więc zwracam uwagę bardziej na rdze i tego typu sprawy niż mechanikę, jest to jedyny mankament oprócz leciutkiej rdzewki na nadkolu no ale wiadomo, sprawy groszowe.

Poniżej zamieszczam zdjęcia i proszę o ocenę czy widoczne na zdjęciach wygięcia podłużnic mogą jakoś wpłynąć na późniejszą eksploatację auta.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odp ;)

 

http://zapodaj.net/ab90e60701220.jpg.html

oraz

http://zapodaj.net/6f01ed66547ff.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witaj . Takie uszkodzenie ktore jest widoczne nie ma wplywu na dalsze uzytkowanie . niemniej jednak nalezy to naprawic , patrza na to z perspektywy technologicznej koncowki podluznic nalezy wymienc na odcinku okolo 15cm , a patrzac realnie no i moze obiektywniwe wystarczy lekko wyciagnac i delikatnie przeklepac . Wazne jest to czy nie ma przelaman blizej kielicha - zakladam ze auto mialo czolowe uszkodzenie - lekkie i w tym przypadku ingerencja typu wymiana podluznic ( fragmentow ) w ogole nie ma miejsca w tym przypadku . A co ciekawe sa tacy co jezdza z takimi podluznicami :) .oczywiscie nie popieram ! tak naprawde to po naprawie tych podluznic jedynym mankamentem w kontekscie bezpiczenstwa bedzie to , ze przy ewentualnej kolizji ( lekkiej ) te podluznice szybciej poddadza sie przelamaniu .... . wiele by pomoglo gdyby byly zdjecia calego auta ( nie rozebranego ) .....pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To nie byl wielki dzwon ale dla mnie jak szukasz pod projekt budy to ta od razu jest skreślona. Inwestuje się tylko w dobre auta takie coś można kupić za grosze do tłuczenia na codzień a nie na projekt wybór e36 jest na tyle duży że bez problemu znajdziesz coś lepszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.