Skocz do zawartości

Wymiana poszycia foteli na fabrycznie nowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę zapytać, czy umiecie coś powiedzieć na temat jak w tytule. Chciałbym krok po kroku przywrócić E36 jej dawny blask, również w środku. W rozmaitych filmikach motoryzacyjnych pokazują że można kupić samo poszycie foteli/kanapy , wymienić i będzie jak fabrycznie nowe. Tylko gdzie kupić takie poszycia??

Znalazłem jedynie tematy dotyczące wymiany całych foteli lub ich naprawy tapicerskiej.

Bardzo proszę o sensowne wypowiedzi, mądralom , którzy muszą koniecznie się dowartościować wrzucaniem uwag innym z góry dziękuję.

 

ps. oto vin

WBACA91040KA36758

a tu symbol tapicerki

Tapicerka STOFF AMARETTA BOA/BOA/AVUSBLAU (E7AV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to coś już wiem :) cena za oryginały wyjdzie w granicach 4 tys zł za wszystko . Dzięki.

jeśli macie jakieś namiary na jakieś zamienniki nieoryginalne to też będę wdzięczny. zanim podejmę decyzję chcę rozważyć wszystkie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jak chcesz przywrócić blask i chce Ci się zdejmować poszycie co jest bardzo proste, gorzej z zakładaniem to wrzucasz do pralki suszysz i jest jak nowe, czyste i pachnące, chyba, że masz już uszkodzenia mechaniczne to co innego... pokaż foto tego wnętrza do renowacji...

Jest:e36 kupeta 2.5; e70 3.0 sd

Prawo jazdy & POLON.. BMW :D

Diagnostyka BMW od 1988r. do 2019r.. i rolowanie nadkoli // pisać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem Ci że choć jest piękne i pasuje do nadwozia, to jest tak zapieprzone, że aż wstyd pokazać.No ale autko dopiero co kupione . Pytanie zadałem, bo myślałem że są nieco tańsze zamienniki identyczne z oryginałem. Z tego linku co podrzucił Kolega dowiedziałem się ze tapicerka taka jak moja jest jeszcze dostępna w oryginale ale za 4,5 tys zł, więc chyba jednak skończy się praniem i wizytą u tapicera :) i chyba nie będę się chrzanił z zakładaniem. zdjęcie i należyte założenie chyba powierzę właśnie tapicerowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze są te haczyki na drutach do sprężyn, z jednym fotelem może zejść z godzinę ale warto bo zawsze trochę kasy zaoszczędzone :) i jest satysfakcja z roboty :)

Jest:e36 kupeta 2.5; e70 3.0 sd

Prawo jazdy & POLON.. BMW :D

Diagnostyka BMW od 1988r. do 2019r.. i rolowanie nadkoli // pisać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.