Skocz do zawartości

Preparat do pielęgnacji skór oraz kokpitu auta.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Z racji niedawno nabytej e90 325i, rozglądam się do ww środków do pielęgnacji wnętrza Mojego auta. Nie chcę kupować czegoś w ciemno, i się zawieść :| ,dlatego pytam doświadczonych pedantycznych właścicieli swoich Beti :D , czego używacie? :D . Mimo 10 lat moje półkubełkowe fotele wyglądają świetnie i chce je w takiej kondycji utrzymać jak najdłużęj :) Proszę o radę na allegro wyszarpałem kilka aukcji poniżej:

http://allegro.pl/zymol-zestaw-do-czyszczenia-skor-waxclusive-i4670257062.html

http://allegro.pl/gliptone-najwyzszej-jakosci-srodki-do-skory-i4655799535.html

są też te ori bmw http://allegro.pl/mini-bmw-kosmetyki-oryginal-srodek-do-skor-wosk-i4673006449.html.

Domyślam się, że podobny temat był, ale ost. mam mało czasu by siedzieć na kompie, więc jeśli coś proszę odnośnik i z góry sorki :mrgreen:

Pytanie jeszcze, co ile czyścicie wnętrze? Raz w miechu. Idzie jesień i zima więc preparat muszę nabyć jak najszybciej :D Proszę o coś bardzo dobrego i sprawdzonego. Cena nie gra roli.

Z góry dzięki.

ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu

skórę wyczyść, colorlock-iem-kup sobie zestaw ze szczotką, odżyw czym chcesz a potem powłka geyon leather coat.

plastiki przeleć APC, a potem 303 na zabezpieczenie

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóry nie mam to ci nie podpowiem. Środek, to APC, np. Shiny 1:10, plus pędzelkowanie, możesz kupić Megsa już gotowy, a na zabezpieczenie kup aplikator plus Zymola Vinyl conditioner. Będziesz miał ładny satynowy wygląd z ładną strukturą. A w słońcu nie będzie się decha świeciła jak psu jajca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nowe skóry przede wszystkim potrzebują ochrony przed wycieraniem się farby.

Versiegelung w zupełności wystarcza.

Nowe skóry są natłuszczane na procesie produkcyjnym w garbarni więc nie potrzebują natłuszczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nowe skóry przede wszystkim potrzebują ochrony przed wycieraniem się farby.

Versiegelung w zupełności wystarcza.

Nowe skóry są natłuszczane na procesie produkcyjnym w garbarni więc nie potrzebują natłuszczania.

 

leather coat, nie ma zadania tłuszczenie, odżywianie skóry tylko zabezpieczenie :wink:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe skóry przede wszystkim potrzebują ochrony przed wycieraniem się farby.

Versiegelung w zupełności wystarcza.

Nowe skóry są natłuszczane na procesie produkcyjnym w garbarni więc nie potrzebują natłuszczania.

 

A jakis inny odpowiednik tego?

Mieszkam w UK i ten produkt jest tu niedostepny :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma?

Nawet Stig używa naszych produktów

740587_10151056305699159_1487329356_o.jpg

 

Proszę zgłosić się do:

United Kingdom Lederpflege

 

Westhill Trading Limited

80, Saxon Avenue, Hanworth TW13 5JN

Tel. (+44) 203 793 9125

Mobile (+44) 7739 579 694

info@colourlock.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gliptone do pielęgnacji i konserwacji skóry. Po naniesieniu na siedzenia efekt świetny, zatem polecam. I zapach jak w sklepie z galanterią skórzaną.

PS.

Damskie torby i buty z delikatnej skóry też wyglądają świetnie po uzyciu tego preperatu.

-------------------

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skórzanej tapicerki ostatnio używałem preparatu Turtle Wax (skóra jak nowa, super wygląda), a do kokpitu poleciłbym albo spray K2 do czyszczenia albo mleczko Dr. Marcus - oba bardzo fajnie się u mnie sprawdzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć

 

Kupiłem ostatnio kompletne czarne skóry i chciałbym je trochę odświeżyć, tylna kanapa posiada delikatne ryski i teraz pytanie jakie środki będą najlepsze do usunięcia, zakrycia tych rysek no i jakie środki polecacie do czyszczenie/pielęgnacji skóry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
wrzuć zdjecia tych rys, do czyszczenia jeśli bardzo zapyziałe to colourlock strong, jak lekko to jakikolwiek cleaner do skór/ APC, do zabezpieczenia gliptone, zymol, leather staff , jest ich mnóstwo , dodatkowo mozesz zabezpieczyc powłoką od gyeona lub gtechnic-a
sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.