Skocz do zawartości

Srodki czystości Turtle Wax, warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

To co proponujesz ? Na kasie nie śpie w sumie i nie biorę udziału w profesionalnych pokazach ale lubie jak moje auto się świeci ;)

Na wiosne robię polerke mechaniczną wiec dla podtrzymania efektu przez sezon jakiś wosk będę potrzebował, zeby co jakiś czas ręcznie sobie przepolerować auto najlepiej w sprayu - szybko i wygodnie :) Do kokpitu kosmetyki podstawa i odświeżenia tapicerki, może czernidło do opon też się przyda co jakiś czas. Widziałem pasty, mleczka do usuwania zarysowań na szybach też fajna sprawa mam lekkie ryski na szybach. No i do kół coś mam polerowane ranty jak narazie i nigdy nie wiedziałem czym je czyścić żeby się błyszczały ale najważniejsze żeby nie zniszczyć środkiem polerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

P.S. Wytłumacz mi co jest złego w tej konkretnej paście :)

 

 

To co robi z lakierem.

Nie wiem czy cokolwiek innego potrafi zrobić taką masakrę jak ta pseudo pasta polerska.

 

Poniżej efekt tej cudownej pasty.

Cały element przeszedł dwustopniowa korektę. Następnie został podzielony i prawą stronę potraktowano TEMPO (tylko jeden raz!!!). Efekt chyba widoczny gołym okiem.

http://jak.pielegnowacauto.pl/media/2011/07/det8benz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sołtys, jak się używa pasty lekkościernej/polerującej to tak jest. Chyba tylko idiota użyłby takiej pasty na lakier, przecież już w palcach czuć piasek :lol: Ja natomiast mówiłem o NABŁYSZCZAJĄCEJ, która nie ma nic wspólnego z rysowaniem. Mam ranty nielakierowane i gdyby cokolwiek rysowały to bym tego nie polecał. Używałem wiele razy i złego słowa nie powiem. Następnym razem proszę dokładnie czytać, a przy używaniu pasty użyć trochę głowy :mrgreen:

 

Żeby nie było niejasności pasta wygląda tak: http://www.druchema.pl/wp-content/files/druchema-tempo-nablyszczajaca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Witam. Chciałbym zakupić troche sprzetu firmy Turtle Wax. Do polerki auta szyb czernidla do opon itp. Ktos uzywal tej firmy moze jakies porady ? Pozdrawiam.

po polerce niech ci nałozą sonax polimer net shielda, na 5 miesiecy spokojnie masz spokój nawet na więcej...

a jak lubisz częściej zadbać o auto to może cos z PoorBoysWorld, np natys paste-zalezy jaki kolor auta do tego QD+, rekawicę z mikro do mycia i szmaty z mikro do wycierania auta po myciu i docierania QD

oponki, żadne czenidła :nienie: , jak chcesz miec tzw wet look to najlepszy cena/jakośc to meguiars endurance tire gel do tego paczke gąbek kuchennych jan niezbędny z tesco

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Lepiej odpuść sobie tą markę:) kup lepsze i bardziej wydajne produkty.

Napisz kolego co byś potrzebował jaką sumę a coś poradzimy na to :)

Nie do końca zgodzę się z tym, bo stosowałem co najmniej kilka preparatów tej marki i nie zauważyłem, aby było z nimi coś nie tak. A stosowałem takie środki, jak chociażby preparat do pielęgnacji skóry w samochodzie, preparat do czyszczenia wnętrza auta czy do felg. Ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, aczkolwiek według mnie te produkty są naprawdę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge polecic cos na wysoki polysk z wosku MacBRITE Chemical nanogloss mozna rozprowadzic polerką bez problemu Efekt polysku i mokrego lakieru dlugi czas , zapach bardzo ladny mandarynki cos takiego :wink: . Jesli cos lekko sciernego to takze na polerke lub tez reke to Meguiars Swirl X Swirl Remover pasty MCbrite 25 zl Meguiars Swirl 55 dla klienta indywidualnego wystarczy ponad rok pieszczenia Auta , bez niszczenia lakieru ! Mozna uzywac recznie jak i polerka :8) wiadomo mechanicznie efekt jest lepszy .

 

Jesli chodzi o turtle wax uzywam mleczko do skory i jest ok , jesli chodzi o jakis wosk np koloryzujace na lakier to jednak polecilbym z Sonaxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.