Skocz do zawartości

WINKFP error 701


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pacjent e39 525iA m54b25. INPA NCS i sam WINKFP działają bez zarzutu wszystko się łączy, czyta dane, w INPA mam i zapłon i battery. Wgrywałem SP-daten i przez BMW Coding Tool i bezpośrednio przez WINKFP każdy folder z osobna, zawsze ten sam błąd dotyczący pliku, który i tak z SP-Daten nie jest zaciągany. Próbowałem 2 różnych SP-Daten do E39 ale zawsze to samo. Próbowałem wgrać różne numery softów, nawet wziąłem auto-update, żeby mi samo zaproponowało najnowszy soft i normalnie wykryło mi jaki mam soft w kompie i jaki jest najnowszy do wgrania ale po kliknięciu OK efekt zawsze ten sam i te same błędy.

Na forach z USA gdzie robili taki update i mieli podobny problem ale do skrzyni automatycznej wyczytałem, że może to być problem z plikiem \GDATEN\Sgidc.as2 i kasują tam którąś linijkę, która jest najdłuższa i podobno działa, ale u mnie nie ma jakiejś przesadnie jednej najdłuższej a trochę się cykam tak kasować z plików do update ECU. Obstawiam, że może to być problem z samym WINKFP 5.3.1, może powinienem ściągnąć inną jego wersję ale skąd? Przypuszczam, że sprawa tyczy się pliku data/konv.temp/hwnr.da2 bo chyba wszystkie następne błędy to konsekwencja braku tego wpisu(błąd 4102) w nim ale jest ten plik generowany automatycznie(chyba). Jak ktoś zna źródło skąd mogę ściągnąć pewnego WINKFP lub ma propozycję co to może być, to piszcie, bo próbowałem już wszystkiego a przetrzepałem nawet fora USA na ten temat i dalej to robię.

 

http://i63.tinypic.com/vy4m4g.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.