Skocz do zawartości

Ustawianie DRL, NCS expert nie odpala


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
:duh:

Do kogo?

Do twoich lusterok amerykańskich, które nie układają się zgodnie z twoim zdaniem. )))))))

 

Topic starter , nie można bezmyślnie naciskać na przyciski. Teraz twoja maszyna - nieruchomość w postaci cegły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc też tak jak myślałem na poczatku ale wtedy spanikowałem aku siadło. Teraz inny problem: naciskalem na samym koncu execute job , wyskoczylo takie cos:

http://oi67.tinypic.com/vrvl0x.jpg

 

I swiatła zaczely mrugac dlugie tak jakby niby sie ustawilo czy cos. Sam nie wiem o co kaman

 

 

EDIT

INPA mi działa itd

Dodam jeszcze ze tak jak na tych filmikach yt co zmienia sie LSZ bodajze z 26 na 27, to u mnie juz jak podlaczylem to bylo 28, wiec nie wiem trzeba zmienic na 29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh:

Do kogo?

Do twoich lusterok amerykańskich, które nie układają się zgodnie z twoim zdaniem. )))))))

 

Topic starter , nie można bezmyślnie naciskać na przyciski. Teraz twoja maszyna - nieruchomość w postaci cegły.

Jak zwykle piszesz nie na temat.

Każdy twój post to krytyka.

Piszesz głupoty zamiast pomóc autorowi wątku.

 

EDIT

Nic nie zmieniasz ale do C.29 musisz mieć FF w EINZEIT_GED_BLK_V a jest 3F. Chyba, że chcesz kierunki US.

Edytowane przez alb3rt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zakoduj do serii z ZCS LSZ ewentualnie EWS byc może będzie trzeba zrobić synchronizacje DDE/DME-EWS

profilem expermodus ncs 4.0.1 (bez odznaczonej opcji manipulacji plikiem fsw_psw.man)

i sprawdzić czy nie ma profilu energooszczędnego uruchomionego w INPA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A tyle piszemy aby ładowarkę podłączyć nawet na kodowanie, teraz zima to szybko akumulator padnie na zapłonie

przy LSZ to może go nawet nie być a zapalić powinien, pewnie podczas resetu sterownika

i zaświeceniu świateł napięcie tak spadło ze wszystko się wyłączyło

Jak tam kolego Ventor123 pewnie ciśnienie ci sie podniosło i kodowac narazie nie masz ochoty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo,że są dwa - ogólnie mówiąc-przepisy dotyczące sposobu działania DRL:

 

1) W przypadku włączenia świateł mijania światła dzienne mają zostać samoczynnie wyłączone. Ponadto (co ważne), w samochodach rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 roku, światła pozycyjne tylne, światła obrysowe przednie, boczne i tylne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej nie mogą włączać się razem ze światłami dziennymi

 

2) W pojazdach rejestrowanych do 31 grudnia 2009 roku dopuszcza się zainstalowanie świateł do jazdy dziennej w taki sposób, że włącza się również oświetlenie pozycyjne oraz tablicy rejestracyjnej.

 

Pytanie: przy sprowadzeniu samochodu z np. Niemiec,na przykład 12.2016 r, która data rejestracji samochodu się liczy ? Ta w Niemczech czy ta w Polsce ?

 

Jestem pewien,że to pytanie jest kluczowe i dotyczy wielu z Nas.

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.