Skocz do zawartości

E60zmiana foteli z polelektrycznych na komforty


Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem u siebie fotele na podgrzewane i wszystko działało prawidłowo bez zmiany VIN. Ja próbowałem przez Tool32 i po zmianie INPA nadal pokazywała stary VIN. Jeżeli chcesz zmienić VIN i aby zmiana była widoczna w INPA to musisz to zrobić przez WinKFP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sorry za wcinke ale czy wszystkie komforty sa podgrzewane?

Nie znalazlem nigdzie iformacji o tym czy maja mate czy nie. realoem nie pokazuje nic (albo nie potrafie tego znalesc). Mam oryginalnie montowane komforty ale bez grzania! Dzialaja wszystkie funkcje (nie wiem jak pamiec bo nie wiem jak uzyc jeszcze) chyba. Nie wiem czy jest sens dokupienia wlacznikow i kodowania skoro moga nie grzac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Występują wersje foteli komfort bez podgrzewania. Takie fotele miałem kiedyś u siebie. W moim przypadku (E60 2009r) fotele nie posiadały mat grzewczych i do tego moduł fotela nie posiadał pinów w miejscu, gdzie w fotelach podgrzewanych podłącza się wtyczki od mat grzewczych. Czyli zarówno tapicerka jak i moduł fotela nie były przystosowane do podgrzewania.

 

Możesz sprawdzić czy masz maty grzewcze. Wystarczy spojrzeć pod fotel. Na końcach siedziska oraz oparcia powinny znajdować się dwa grube przewody zakończone szeroką wtyczką. W komfortach grzany jest również wysuwany element podparcia ud i on również powinien posiadać przewód od maty grzewczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.