Skocz do zawartości

Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Film ze zlotu fajny. Moja kobieta skwitowała: "eee mogliśmy jechać, ale na ćwiartkę dostałbyś baty" ehhh niestety ale z 2.0 nie ma czym szaleć ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ze zlotu fajny. Moja kobieta skwitowała: "eee mogliśmy jechać, ale na ćwiartkę dostałbyś baty" ehhh niestety ale z 2.0 nie ma czym szaleć ;-)

Dostał byś baty , ale to w ramach dobrej zabawy :) . Ja mam 1.6 , a świetnie się bawiłem , mimo że szału z wynikami nie było :D . Następnym razem nie zastanawiajcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Wow, Adam jak zwykle... fajny film :) W oficjalnym właśnie brakowało mi scen z prób sprawnościowych. Ale ten filmik idealnie uzupełnia mi te braki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • Moderatorzy

Prawda jest taka ze nie ma sensu robic zlotow dla ludzi gdzie jest wynajety tor , jest proba sprawnosciowa, pro pomiar czasu. Niestety za takie cos trzeba zaplacic w granicach 200 zl przy odpowiedniej ilosci chetnych.

Inaczej jestes w plecy i to duzo.

 

Ludzie wola jechac na zlot, pochodzic, pokopać w koło, popatrzeć na STOJACE auta i/lub palenie gumy.

Do tego na koniec wodka i discopolo. Do tego dobrze jak koszt uczestnictwa nie przekracza 30zl.

To nie jest cel dzialalnosci klubu.

 

Mój post nie ma na celu obrazić nikogo z uczestników (bo przecież byliście i było super) ale niestety liczby i frekwencja nie pozostawia złudzeń... :mad2: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Miejsce w mojej ocenie super, po prostu mało uczestników się pojawiło.

 

Znamienne jest to ze "miejsce bylo dobre" a na samym zlocie bylo wiecej aut z Warszawy niż Mazowsza niż Wielkopolski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty typu 200zł są jak najabrdziej akceptowalne...

 

Wlodi nie wymądrzjąc się jednym z celów klubów jest "....organizacja rozmaitych zlotów, wyjazdów i imprez (w tym sportowych)" :8)

 

Natomiast dziwne, żę na tylu użytkowników forum nie ma wystarczającej ilości chętnych na zlot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.