Skocz do zawartości

Problem z Inpa.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z inpą przy połączeniu z moim e60. Otóż wykrywa zapłon wszystko pięknie ładnie działa wszędzie można wejść i sprawdzić ale.. Ale po jakichś dwóch sekundach gdy jestem w jakimś module lub przy sprawdzaniu silnika analog1 itd.. To wyskakuje mi błąd IFH0010:DATATRANSMISSION TO CONTROLUNIT DISTURBED i ciągle musze klikać na to ok bo gdy wcisnę anuluj to przestaje mi łączyć.. Inpe przeinstalowałem i nic nie pomogło. W poprzednim samochodzie e46 wszystko było ok. Hmm co tu może być nie tak? :?: :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam ponownie. Jak dotąd nie uporałem się z tym błędem w inpie. I w związku z tym mam pytanie, czy ktoś z was był by tak miły i sprawdził u siebie w e60 czy ma taki sam układ pinów w gnieździe obd2 ? Załączam foto jak to wygląda u mnie, zajęte są piny: 1,4,5,7,9,16. Obawiam się, że ktoś mógł sobie zrobić jakieś zabezpieczenie antykradzieżowe i mógł pozmieniać piny bo już nie wiem co mam z tym zrobić, co bym nie robił to wyskakuje ten błąd. http://zapodaj.net/e6d997abb2144.jpg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Tzn. we wtyczce kabla piny są wszystkie ale w gnieździe obd w samochodzie jest puste miejsce na wsuwkę na pinie 8.

To czy w kablu masz piny 7 i 8 zlutowane czy nie jest u Cb bez znaczenia. Ma znaczenie dopiero w modelach e60 wyposażonych w navi CiC.

Zobacz czy w menedrzer urzadzen masz dobrze kabel ustawiony (opóźnienie na 1 a nie na 16) Poza tym sprawdz uruchamiając obd setup czy wpisy w rejestzre są wszystkie na OK.

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.