Skocz do zawartości

NCS nie łączy sie z autem


z00m0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum jestem świeżo zarejstrowanym użytkownikiem .Z autami BMW mam do czynienia od ok. pół roku. Obecnie posiadam 535d auto nie łączy się z NCS wyskakuje błąd:

Following feture is invalid for FA:$620 kiedy próbuje połączyć sie przez moduł LMA wyskakuje $621 .Wcześniej miałem ISTE/P na emulatorze K+dcan niestety dysk siadł , ista również się nie łączyła.Jakieś sugestie panowie? Dodam tylko że w aucie są błędy KL15 więc coś chyba związane z linią 15, cas wyciągałem jest czysty , zalany silikonem więc raczej sprawny. W aucie nie działa CCC bo nie działa moduł MPM.INPA łączy się normalnie bez zakłuceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz inna auta się łączą , tak samo inpa też idzie ale ista/p ani ncs nie chce się połączyć , auto pożera prąd i po odpaleniu auta sama otwiera się tylna szyba , także gdzieś jest zwarcie , tylko nadal nie wiem co oznacz błąd związany z KL15 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Gdyby blokowało Ci dostęp do auta nie dostałbys informacji o nieprawidłowym wpisie w VO, prawdopodobnie masz stare skrypty i to cała filozofia. Pliki ECU i Daten do odświeżenia

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam na forum jestem świeżo zarejstrowanym użytkownikiem .Z autami BMW mam do czynienia od ok. pół roku. Obecnie posiadam 535d auto nie łączy się z NCS wyskakuje błąd:

Following feture is invalid for FA:$620 kiedy próbuje połączyć sie przez moduł LMA wyskakuje $621 .Wcześniej miałem ISTE/P na emulatorze K+dcan niestety dysk siadł , ista również się nie łączyła.Jakieś sugestie panowie? Dodam tylko że w aucie są błędy KL15 więc coś chyba związane z linią 15, cas wyciągałem jest czysty , zalany silikonem więc raczej sprawny. W aucie nie działa CCC bo nie działa moduł MPM.INPA łączy się normalnie bez zakłuceń.

Nie napisałeś jaki i model bmw 535 ale pwenie chodzi o e60 to masz błąd w FA nie ma w e60 opcji ($60 u mnie jest v55) $621 usuń opcje z FA i zakoduj moduły komunikacyjne z nowym FA, po tym wróci ci komunikacja z NCS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nic nie usuwaj bo sobie namieszasz.Pliki sp daten załatwią sprawe(świeże)

Masz tu paczkę e60 z V56

https://mega.nz/#!V0t0QRSY!kl0p6t7R0Q0YM0TuHF1pfdd6p97CQREpJ27E1FYNwBY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic nie usuwaj bo sobie namieszasz.Pliki sp daten załatwią sprawe(świeże)

Masz tu paczkę e60 z V56

https://mega.nz/#!V0t0QRSY!kl0p6t7R0Q0YM0TuHF1pfdd6p97CQREpJ27E1FYNwBY

GK niestety nie masz racji pisze że w E60 i ISTA V55 nie ma opcji w FA $621 to nie z słyszenia tylko zobaczyłem w daten, proszę o to spis z daten v55

W 619 //NOTRUFSYSTEM

W 620 V0307 SPRACHEINGABE CCC //ERWEITERTE SPRACHVERARBEITUNG (ZWAKO SA601,SA609)(mit SA852Jap. 03/05) (ab 03/07 mit MASK lt. PN PA623/103)

W 620 N0307 SPRACHEINGABE //ERWEITERTE SPRACHVERARBEITUNG (ZWAKO SA601,SA609)(mit SA852Jap. 03/05) (ab 03/07 mit MASK lt. PN PA623/103)

W 630 TELEFON RING_H //AUTOTELEFON SIEMENS M. (ENTFALLEN!)

To że niektórzy wpisują głupoty w FA/VO na podstawie tylko tego co przeczytali na forum to już norma, ale NCS informuje o nieprawidłowości ma to zapisane w daten wiesz który plik ...

(nic więcej nie dodam pokaż mi v56 że jest więcej opcji ....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, podbijam temat u mnie w 535d też jest problem z kodowaniem przez NCS. Gdy próbuję połączyć się przez CAS wyskakuje błąd:

 

http://i430.photobucket.com/albums/qq30/Oldfirehand/sde_zpsnugwfhnr.jpg

 

Z e39 wszystko działa ok.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Spróbuj może piny połączyć w kablu.

W E60 jest do 2007 roku tylko jedna linia diagnostyczna K na pinie 7 nie ma drugiej lini K pin 8 jak w starszych po 2000 roku

więc połączenie 7 i 8 pinu w interfejsie nie ma sensu

Zamiast CAS wybierz LMA drugi moduł komunikacyjny , jak masz oczywiście diagnostykę w inpa w e60 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Nieprawidłowe FA zły jeden kod #0607 do usunięcia , ale jak sie nie znasz to nie baw się FA ponieważ możesz gorzej zrobić .

NCS nie robi się nic na chybił trafił , tylko konkretna instrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.