Skocz do zawartości

gdzie kupic dobra inpe z kablem ??


m.madzek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

zakupiłem ostatnio sobie kabel do diagnozy BMW na własne potrzeby 3 Beemki w domu :). Mam jednak problem aby go skonfigurować ze swoim laptopem (kabel na usb). Tutaj moja prośba z tego co widze znasz się na diagnozie i mam pytanie czy dałbyś radę pomóc mi w jego zainstalowaniu? Np. przez team viever? Byłbym bardzo wdzięczny pewnie Tobie zajmie to chwilę ja jakoś nie mogę tego ogarnąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Ja gdybym teraz kupowal to za 120 zł kupilbym Bmw Scanner Pasoft.Przy nim Inpa wypada bardzo blado..Umozliwai kodowanie i programowanie którego nie ma w Inpa. Mozna sobie np zakodowac webasto na grzanie kabiny jednym kliknieciem..

To zależy Pa-soft do e38, e39,e46, e53, e83 to ma lepsze możliwości niż pakiet standard tools Ediabas inpa i NCS winkfpt (bez winkfpt) Tool32

ale nie można programować pa-softem tak jak to robi dis czy winkfpt nie ma bazy z softami takie jak w Sp-daten więc tu pakiet standard tools jest w tym lepszy

diagnostyka na równym poziomie kodowanie prościej w pa-soft ale znowy NCS ma lepsze możliwości kodowania tylko trudniejszy i więcej wiedzy wymaga

ale zmiana pojedynczych danych to juz domena pa-softa i tu nawet tool 32 przegrywa

Z kolei w nowszych wersjach od e60 do e90 pa-soft (BMW Dash) ma te same możliwości i w zasadzie nie ma potrzeby go kupować, o programowaniu nie wspomnę tu winkfpt bije na głowę , zmiany pojedynczych danych to too32 nie ma sobie rónych vin itp możne przebieg (albo ja nie wiem jak to sie robi)

oczywiście można w pa-sofcie zczytywać epprom lub pamięć flash i zapisywać ale to nie jest programowanie aktualizacja softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.