Skocz do zawartości

[e46] PA soft zmiana VIN


plichton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W moim e46 320d padly zegary, w zwiazku czym musialem zastapic je innymi. Przebieg rzeczywisty mam 287 tys natomiast na nowych zegarach mam 167 tys. Pali sie trakcja i ABS na zolto, oraz kropka przy przebiegu. Kupilem pa softa i probowalem wyprostowac VIN w licznikach jednak nie moge tego zrobic, w funkcjach odometer takze nie moge pchnac przebiegu do przodu ze wzgledu na chip. O ile z przebiegiem jak sie nie da nic zrobic znam "speca" ktory mi go poprawi, wolalbym jednak zrobic to jakims programem i pozbyc sie wszelkich problemow z zegarami. Jak sie za to zabrac? Powoli zbliza sie zima nie chcialbym jezdzic bez trakcji. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bede musial tak zrobic zeby pozbyc sie tych konotrolek. Tylko chcialem miec przebieg normalny (bardziej wiarygodny) bo auto z 2002r i 167 tys to jakis zart. Na starym bylo 280 tys, ale jak sie inaczej nie da to sie nie da. Zrobie tak a potem podjade do kogos zeby mi sie tam wlutowal i pchnal ten przebieg do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bede musial tak zrobic zeby pozbyc sie tych konotrolek. Tylko chcialem miec przebieg normalny (bardziej wiarygodny) bo auto z 2002r i 167 tys to jakis zart. Na starym bylo 280 tys, ale jak sie inaczej nie da to sie nie da. Zrobie tak a potem podjade do kogos zeby mi sie tam wlutowal i pchnal ten przebieg do przodu.

 

Czy przebieg śmieszny, ja mam e46 z 98 roku i mam nalatane 170kkm . Przebieg w 100 oryginalny. Napisz skąd jesteś może ktoś ma kabel i pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.