Skocz do zawartości

ncs gdzie szukac modułu dsp


marko25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj dsp systematycznie co 30 sec milknie wymienilem bm24 bez poprawy znalazlem na niemieckim forum informacje z takim samym problemem chlopak zmienil tuner i nic zmienil wzmacniacz dsp i nic

w koncu wrzucil stare graty spowrotem zakodowal na nowo i sprzet pieknie zaczał grac bez wylacznia dzwieku co 30 sec niestety o ile inpe znam o tyle ncs-a wogóle prosze o podpowiedz pod jaka nazwa moddułu szukac dsp ?

sam opis jak wgrac czysty wsad do modulu dowolnego mam wiec postaram sie wykasowac i wgrac czysty moze wtedy dsp ozyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W e 39 pod nazwą DSP patrz

H DSP V0698 00000000 0000000000000000 0001000000 1 DSP_CI_01 //DSP mit CI 01h (SE 03/98)

problemem może być usunięty moduł ZSC a dokładnie z SA

jeśli go nie masz w spisie ECU to trzeba go dopisać do ZSC (nie radze jak się nie znasz, kodujesz cały samochód )

Kodujesz profilem Expertmode bez pliku man w WORK jak masz w ZSC oczywiście

Profil > F1 > F3 > E39> EWS (lub inny do komunikacji) >OK > F6 F4 (wybierasz moduł DSP) >OK >F3 gotowe sprowadzone DSP do serii z ZCS

napisz swoje SA kod a powiem Ci czy masz wpisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyklikane w ciemno wg twoich wskazówek

i klasa muzyka gra nie przerywa dzwieku systematycznie co jakis czas :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

dzieki wielkie bo walczyłem z tym od samego zakupu auta juz mnie irytowało ze tak bogaty system audio 11 głosnikow a jak chce sluchac to musze nawi miec odpalona zeby gralo cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.