Skocz do zawartości

SSS Progman V32 - Win 7/8


condor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moze komus sie przyda, bo ja na tym utknalem na dluzsza chwile.

 

Jezeli robimy swieza instalacje pod Win 7/8 i chcemy dokonac zmian w rejestrze w pliku SOFTWARE jak to jest opisane w ogolnodostepnej instrukcji to po zamknieciu maszyny wirtualnej zamykamy rowniez VMWARE a nastepnie odpalamy VMWARE jako administrator i dopiero mapujemy dysk z wirtualnej maszyny. Nastepnie uruchamiamy regedit i juz normalnie jak na XP mozna dokonac zmian w rejestrze.

 

Wlasnie instaluje SSS i utknalem na tym na dluzsza chwile i znalazlem ten sposob wiec moze komus sie przyda.

 

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Lepiej zrób kopie rejestru swojego, już nie jeden się przejechał na edycji rejestru windows z wirtualnej maszyny

Plik > Eksportuj (trzeba mieć zaznaczone Komputer ) ok i możesz sobie zapiać cały rejestr windows do pliku w moje dokumenty pod nazwą jaką chcesz, wrazie czego to

klikając na plik przywrócisz rejestr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzieki za porade, zgadzam sie, ze generalnie warto miec backupy roznych rzeczy, ale to maszyna tylko do diagnostyki wiec jak padnie to postawie na nowo. W przypadku progmana w koncu i tak uzylem gotowca trandolfa bo nie mialem juz cierpliwosci do instalowania tego wariactwa ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To najlepsze rozwiązanie do SSS Progman, Trandolf dobrze go zrobił mi też nie chciało mi instalować, ale jak ISTA P stała się dostępna dla wszystkich SSS odszedł do lamusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie mówiłem aby interfejs ADS uruchomić w trybie OBD z na linii K jak E46 i z nowszymi e39 e38 też będzie działać mam znajomego to z przejściówką na USB do E90 używał

chyba że nie masz OBD 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.