Skocz do zawartości

Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, jak myślicie, jak będę lecieć z Kępna, wiadomo S8 aż do samego Piotrkowa Tryb., tylko potem gdzie lepiej jechać, górą przez Tomaszów Mazowiecki czy dołem przez Opoczno - Radom - Puławy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aaa... jeszcze jedno, bo wiadomo że po drodze przykleją się do mnie jacyś pasażerowie na gape (typu muchy, osy i inne gady XD), czy jest gdzieś tam w pobliżu jakaś myjnia by potem ewentualnie mógłbym się ich pozbyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Atrakcje:

- Wyścigi 1/4 mili

- Próba sprawnościowa na torze

- Wybory najładniejszego auta zlotu

- Dania z grilla

- Stoiska pokazowe sponsorów

- Konkursy dla uczestników

- Ring taxi

- Symulator dachowania

- Jazdy testowe samochodami sponsora

- Myjnia parowa

- Stoisko kosmetyki samochodowej

- diagnostyka komputerowa

- Unikatowe w skali Europy projekty

- i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś z Katowic jedzie?

Ja jadę :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia parowa nie uszkodzi folii? mozna sie przymierzyc? jaki koszt?

 

Podobno 10 zeta. Nie wiem jaką masz folię na aucie, ja też się nie znam na takich myjniach, ale tyle wiem, że podczas takiego mycia karoseria na pewno się nagrzewa pod wpływem gorącej pary.. Jeśli ktoś by się wahał, chociaż za taką cenę to nie wiem czego to najbliższa bezobsługowa jest w Rykach na ulicy Żytniej koło biedry, albo szczotki na Bp w Sierskowoli ( trasa Żyrzyn - Moszczanka ). Przy samym praktycznie lotnisku jest też pompa.

A czy ten numer startowy do wypełnienia w karcie uczestnictwa to dostaje sie przy wjeździe na zlot?

To ja się jeszcze dołącze do pytania czy ten podpis i karta uczestnictwa musi wypełniać każda osoba na zlocie czy tylko wlaściciele pojazdów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mam pytanie, czy bedac nie zgloszonym moge wpasc na zlot, oczywiscie auto zostanie poza impreza gdzies z boku. Ile kosztuje wejsciowka dla zwiedzajacych?

Nie

A czy ten numer startowy do wypełnienia w karcie uczestnictwa to dostaje sie przy wjeździe na zlot?

Tak

Myjnia parowa nie uszkodzi folii? mozna sie przymierzyc? jaki koszt?

Spytaj na miejscu

 

Podobno 10 zeta.

To ja się jeszcze dołącze do pytania czy ten podpis i karta uczestnictwa musi wypełniać każda osoba na zlocie czy tylko wlaściciele pojazdów?

1. Tak

2. Właściciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chopaki :D.

Jak tam?

Wszyscy dojechali spokojnie i szczęśliwie?

Ja dopiero teraz jestem w domu, dłużyła mi się strasznie ta droga, do tego jeszcze ten upał :/, no ale zaraz zimnego browca se zasadze i będzie git :D.

Było świetnie, super zgrana ekipa, trzeba będzie to powtórzyć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Bardzo proszę o wysyłanie zdjęć na zlot@bmw-klub.pl

 

Proszę również o pisanie swoich refleksji na temat zlotu.

Chcemy się rozwijać, jesteśmy świadomi że zlot miał zalety ale miał również i wady.

Kilka było widać gołym okiem.

Będę wdzięczny za konstruktywną krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykana na starcie próby sprawnościowej była za ciasna. :wink:

 

dlatego chwilę przed startem próby sprawnościowej została poszerzona :wink:


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie było spoko, organizacyjnie praktycznie zrobiliście co w Waszej mocy... no właśnie, tylko jedno ale: tej mocy było za mało, chodzi mi o to, iż moim zdaniem powinno być więcej ludzi w organizacji, tzn. kiedy ja np. chciałem się czegoś spytać, to musiałem chodzić z jednego końca na drugi by o czymś się dowiedzieć :P. Taka sugestia, by zaprzęgnąć więcej ludzi ogarniętych, by stali w różnych miejscach (najlepiej w jakiś specjalnie rażących koszulkach, by ich rozróżnić, np. jakiś różowy np. :D ). Brakowało również miejsc siedzących, zwłaszcza by schować się przed słońcem, które tego dnia zdecydowanie wszystkim nam doskwierało. Oczywiście nie narzekam, bardzo mi się podobało, w ogóle podoba mi się taka inicjatywa integracji społeczności BMW, tak mi się spodobało, że następnym razem (jeżeli będę miał tylko na to czas) sam chętnie pomogę w organizacji przedsięwzięcia, bo jest w tym mega potencjał, którego należy wykorzystać do maksimum, wycisnąć wszystkie soki :P. Jeżeli chodzi o cześć alko-integracji (XD) w hotelu, to było świetnie... świetni ludzi, atmosfera i w ogóle... jak sobie przypomnę, to banan na ustach sam rośnie, więc to mówi samo za siebie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.