Skocz do zawartości

Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkim się nie dogodzi.

To jest dopiero drugi zlot FORUM BKP (nie samego klubu). Jest coś z żywiołu w tym zlocie, ale to właśnie ma swój urok.

Nikt nie jest nastawiony na zarabianie pieniędzy, stąd może taki "mało profesjonalny" ogląd. Ale chodzi tu bardziej o spotkanie ludzi, którzy na co dzień wymieniają się informacjami i komentarzami na temat swoich aut. Będzie też możliwość sprawdzenia w praktyce tych wszystkich modów, chipów i innych takich. Nie ma tu żadnej "napinki", choć wszyscy zdają sobie sprawę, że były niedociągnięcia i jest spore pole do poprawy. Jak to mówią nie myli się ten co nic nie robi.

Swoją drogą zapraszamy na zlot ;)


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na jakimś zlocie że tak narzekasz ?? nie przypominam sobie.. Przyjedziesz to wtedy wystawisz oceny.

 

Byłem na zlotach po 500 aut. Chciałem wrzucić trochę tzw. konstruktywnej krytyki w porównaniu z innymi, a nie nikogo urazić :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To może ja odpowiem.

Tor zaklepany, sprzet pomiarow zaklepany, catering zaklepany.

Sponsorzy w trakcie.

Nocleg nie jest cześcią zlotu więc jako organizatorzy się tym nie zajmujemy.

Nie zajmuje się organizacją zlotów dla pieniędzy tylko dla ludzi.

W tamtym roku na zlocie tak naprawde jedynym problemem była zbyt wysoka temperatura.

Formularz rejestracji na zlot napiszę pewnie w okolicach świąt.

Jeśli ktoś będzie chciał się zarejestrować to chyba nie będzie miało znaczenia czy zarejestruje się w lutym czy w czerwcu skoro termin sie nie zmienia. Jeśli się myle to wyprowadz mnie z błędu.

Każda konstruktywna krytyka jest mile widziana.

Zapraszam na zlot i dzięki za uwagi.

Poszlo PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie komuna jest z nami od poczatku :lol: :mrgreen:

 

 

Co do noclegów - zawsze załatwiałem to ja. Komuna czy nie - imprezy i zadowolone buzie były zawsze :lol: Potwierdza to zwłaszcza ostatni zlot gdzie zdobyliśmy szturmem BASZTĘ a raczej Mariusz ją zdobył... Oraz widok na drugi dzień samych BMW w Kazimierzu prowadzonych przez kobiety :8) :lol: W końcu jedziemy na zlot i na miłe wieczory w naszym gronie a nie specjalnie do jakiegoś Hotelu na weekend.

W tym roku nie podejmę się raczej żadnej pomocy - nie mam na to grama czasu. Postaram się natomiast być na zlocie co również stoi pod znakiem zapytania.

Gdyby była oczywiście jakaś pilna potrzeba pomocy - Wlodi, wal śmiało.

 

Pozdrawiam!

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Noclegiem mogę zająć się ja pod warunkiem że rozdanie nagród będzie w bazie noclegowej a nie jak rok temu na miejscu , co niektórzy mam wrażenie

wpadli tylko po nagrody ale może się mylę to przepraszam. Uważam ze wspólny przejazd w jednym czasie wszystkich aut do bazy będzie fajną częścią zlotu.

Zaplanuje weekend na poszukiwanie i odwiedzenie osobiste bazy z negocjacjami i po sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Chyba kompletnie nie zrozumiałeś o co chodzi z noclegami :duh:

 

Nocuje ten kto chce i ile chce . A jak wygrasz nagrody to pofatygujesz się po nie wspólnie z nami albo zawiniesz się do domu olewając je.

Wolny kraj . Co tu nie rozumieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od czasu. Ale wszytko poniżej 11 sek. nie jest klasyfikowane. Bo to się nie godzi, bmw tak szybko nie jeździ :nienie:


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No tak wujek idzie na 650KM to mucha nie siadzie. ....

Wujek tobie zabraknie rozbiegu na lotnisku jedynym miejscem jest dla ciebie Okęcie i F16....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kompletnie nie zrozumiałeś o co chodzi z noclegami :duh:

 

Nocuje ten kto chce i ile chce . A jak wygrasz nagrody to pofatygujesz się po nie wspólnie z nami albo zawiniesz się do domu olewając je.

Wolny kraj . Co tu nie rozumieć :D

 

Czyli na jedno wyjdzie jak rozdanie nagród opóźni się np. o pięć godzin. Pomysł bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Chyba kompletnie nie zrozumiałeś o co chodzi z noclegami :duh:

 

Nocuje ten kto chce i ile chce . A jak wygrasz nagrody to pofatygujesz się po nie wspólnie z nami albo zawiniesz się do domu olewając je.

Wolny kraj . Co tu nie rozumieć :D

 

Czyli na jedno wyjdzie jak rozdanie nagród opóźni się np. o pięć godzin. Pomysł bez sensu.

 

Skąd ta pewność że będziesz miał nagrodę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Robi moim zdaniem nie ma sensu sciagac na sile ludzi którzy nie sa tym zainteresowani, możemy rozdac nagrody na lotnisku ( zakladajac, ze takie będą :mrgreen: ) i ci co przyjechali aby tylko cos "wyrwac" mogą wracac do domu a pozostali co chcą się dalej bawic będą to robili bez dodatkowych zachęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Robi moim zdaniem nie ma sensu sciagac na sile ludzi którzy nie sa tym zainteresowani, możemy rozdac nagrody na lotnisku ( zakladajac, ze takie będą :mrgreen: ) i ci co przyjechali aby tylko cos "wyrwac" mogą wracac do domu a pozostali co chcą się dalej bawic będą to robili bez dodatkowych zachęt.

 

Moim zamiarem jest wspólny przejazd tak jak to było na 1 zlocie i na wielu innych zlotach , jest to mimo wszystko frajda, ale być może tylko dla mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Pomyślcie o drodze hamowania na 1/4 mili.

Mi w obecnych warunkach zdarza się mieć 210kmh na końcu. To przy mocnym hamowaniu

Grubo ponad 150 metrów. Przy normalnym około 250-300 metrów.

 

Może będzie ciepło to predkosci będą gorsze ale i tak pomyślcie o tym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacja na zlot będzie odbywać sięna podstawie zdjęć auta. Chcemy wyeliminować wiejski tuning :norty: .

 

 

Dlaczego ? To istny motoryzacyjny rasizm. To że ktos jest inny nie znaczy ,że jest gorszy-albo ,że mozna go odseparować od ,,lepszych'' ....Wszystko jest względne i moim zdaniem nie powinno sie dyzkryminowac aut z 15 rurami wydechowymi i spojlerem od F1 bo wiekszości sie nie podoba-właścicielowi sie podoba i należy to uszanować.

Po za tym takie osobliwości są zwykle najciekawsze :mrgreen:

Ale ja tu nie mam nic do gadania...

 

Jak wygląda sytuacja, gdy np ktoś sie zagapi i np wjedzie Ci w tył- np dość mocno. Z tego co wiem to na torach oc i ac nie jest honorowane, a na takich zlotach? Imprezach?

 

Wspominam bardzo źle mój pierwszy i ostatni w sumie wjazd na tor Poznań moją na ów czas świerzo kupioną M5 E39. Driftowało tam sobie sporo gruchotów i parę ładnych sztuk. Właśnie zakładałem kask i chciałem się dołączyć , ale widzę jak jednego koleśia w e46 zarzuciło i obrociło przodem do tyłu, a jakiś nie doświadczony malolat nie zachował odstępu swoim kwadratem w kombi i z pełnym impetem wjechał mu czołowo z ogromna siłą w sam przód e46. Auta do kasacji...

 

Akurat dziwne bo młody właściciel doszczętnie skasowanego kwadrata kombi PŁAKAŁ prawdziwymi łzami (było to 5 lat temu) i zapytałem sie dlaczego tak ryczy? Bo straci zniżki na oc? No i padła ta odopwiedz ,która mnie zszokowała o nie chonorowaniu OC i AC na torach... Czy na zlotach tez to prawo obowiązuje?

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Kwalifikacja na zlot będzie odbywać sięna podstawie zdjęć auta. Chcemy wyeliminować wiejski tuning :norty: .

 

 

Dlaczego ? To istny motoryzacyjny rasizm. To że ktos jest inny nie znaczy ,że jest gorszy-albo ,że mozna go odseparować od ,,lepszych'' ....Wszystko jest względne i moim zdaniem nie powinno sie dyzkryminowac aut z 15 rurami wydechowymi i spojlerem od F1 bo wiekszości sie nie podoba-właścicielowi sie podoba i należy to uszanować.

Po za tym takie osobliwości są zwykle najciekawsze :mrgreen:

 

czyli nie podjadę moją żabcio-rekinem? :mrgreen:

 

http://images70.fotosik.pl/770/46b67c3ba720b449med.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/771/d28da1a9179fd32bmed.jpg

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.