Skocz do zawartości

INPA 5.0.4 m54 zmiana języka na angielski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Cześć,

Szukam rozwiązania, podmieniam pliki, ustawienia zmieniam i cały czas mam problem z językiem. Część po angielsku (główne menu) a wszystkie kody błędów, live data itp po niemiecku. Znalazłem wersję do "spolszczenia" ale wyświetla mi komunikat o braku tłumaczeń. (były do wersji 5.0.2 więc może stąd problemy).

 

Jest jakiś gotowiec do wersji angielskiej dla M54 do v5.0.4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest inpa cała po angielsku i mogę ći dać namiary ale

dla menu zmieniamy pliki w EC-APPS\INPA\CFGDAT

dla sterowników diagnozy zmieniamy pliki w EC-APPS\INPA\SGDAT pliki ipo dla konkretnych modułów

dla błędów ecu po angielsku zmieniamy pliki w EDIABAS\ECU i tu jest często problem ponieważ najnowsze pliki angielskie jakie są, są z 2004 roku i nie nadaja sie do Kodowania NCS ani do programowania WINKFPT nowszych modeli

-drugi problem że taka ori inpa ma instalator na Standard tools 2.4.0 a więc jest to wersja NCS 16bit i nie chodzi w Windows 64bit tylko w windows 32bit

jak zamienisz na oryginalne pliki w EDIABAS\ECU to będziesz miał błędy po angielsku

to ori z błędami po angielsku działa na windows 32bit na 64bit chodzi tylko INPA NCS nie działa

http://chomikuj.pl/Dinpl/BMW/INPA+5.02+UPdate+na+WIN+32bit/INPA_5.01+INSTALATOR+10.0.5,3857273706.exe(executable)

ale można zrobić ją na 64bit i standard tools 2.12 ale to wymaga wiedzy jak chcesz taką mieć to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.