Skocz do zawartości

Po wejsciu w "read error memory" samochód padł. mega Pilne


nexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo pilna sprawa. Jest juz grubo po 22 a jutro o 7 rano musze jechać prawie 30km do pracy. Opisze do krótko żeby nie tracić czasu i zaraz dam edit.

Po wejściu w "read error memory" w INPA 5.0.2 Wyrzuciło mi chyba wszystkie kontrolki i nie mogę odpalić samochodu. Wie ktoś jak temu zaradzić? Momentalnie dałem "Clean errors" żeby to wyczyścić, ale nie pomogło. Bardzo pilna sprawa

 

BMW E46 M43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jezyku niemieckim tez wchodziłem w pamieć błędów i to samo wyrzucało a po wejsciu na angielskim jezyku nie mogę odpalić samochodu a do tego zapaliła się masa kontrolek. Od pasów, od poduszek. Jest szansa, ze to akumulator sie tylko rozladowal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Odpowiedz że padł Ci tylko akumulator, ludzie się przestraszą że inpa niszczy samochody, po spadku napięcia poniżej 10V zaczynają się odłączać sterowniki w celu

oszczędzania energii, na początek od ASC\DSC ABS hamulec ręczny itd, może może wymagać ponownej synchronizacji EWS\ sterownik silnika jak nie będzie chciał odpalić,

(może ale nie musi) ale najpierw naładuj akumulator i dopiero sprawdź jak nie będzie chciał zapalić tylko rozrusznik będzie kręcił. Swoją drogą jak masz słaby akumulator to podłączaj jak jest ciepły silnik przy dieslu grzeją świece i podgrzewane jest paliwo pompa paliwa chodzi,

błędy sprawdzaj i kasuj po kluczyku (nie we wszystkich sterownikach trzeba w EWS AIBARG LSZ-moduł świateł KMB-zegary, GM centralny zamek wystarczy kluczyk w pozycji 1 a nie na zapłon (kodowanie NCS tez w tych modułach)

A live data to na zapalonym samochodzie sprawdzać błędy też można, ale nie kasować napięcie można sprawdzać w silniku pod F5 w którejś zakładce ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.