Skocz do zawartości

[E90] Nie odpala po wykasowaniu bledow INPA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Bardzo prosze o pomoc.

Posiadam BMW E90 320d, 2006r.

Podlaczylem pod kompa i wykasowalem bledy INPA ale teraz auto nie chce mi odpalic.

Kreci rozrusznikiem i nic.

 

W errorach pokazuje jakis blad z EWS Manipulation.

Czy ktos pomoze jak to naprawic? Bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro sprawdzę. Bo auto chodzi normalnie równo jak wcześniej to watpię żeby coś nagle się stało ze świecami. Może to wina ze nie mogłem odpalić auta przez ten EWS i pare razy kręciłam dłużej rozrusznikiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzalem jeszcze rozne opcje w komputerze nawigacji i widze, ze teraz mam wygaszona opcje "Service" tam gdzie mi sprawdzalo czy wszystko mam ok, hamulce itd.

Jak moge to wlaczyc z powrotem poprzez INPA?

Czy musze to naprawic NCS Experttoolem?

 

Po przytrzymaniu tego cypla kolo zegarow pokazuje mi sie taki zolty wykrzyknik na tym malym wyswietlaczu i nic wiecej... a powinno sprawdzac rozne rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz powrzucal rozne moduly na "fabryke" poprzez NCS Experta i wszystko dziala oprocz tego, ze "Service" w "Info sources" jest niepodswietlone i nie mozna w nie wejsc. Service z przelacznika kolo zegarow pokazuje poprawnie.

 

Pomoze ktos wrzucic jeszcze raz soft poprzez WinKFP?

Ponoc nie jest to takie trudne...

A moze jeszcze ktos ma jakis pomysl?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kolego pewnie bawiłeś się przez plik ENTRY= EXX ,Functional Jobs, i uśpiłeś, moduły, tłumaczyłem ten plik na polski i jest tam opcja uśpienia, nawet z zapłonem i bez, tryb transportowy, włączyłeś tryb energooszczędny, nic się nie stało, trzeba wejść i to wyłączyć, jak chcesz to sobie ściągnij ten skrypt po polsku jest tutaj

http://chomikuj.pl/adam.ot/Dokumenty plik o nazwie INPA EXX.IPO PL TEST MODULE instrukcja chyba w środku dla INPY 5

Na przyszłość nie włącza się czegoś co się nie wie, INPA też może poprzestawiać ustawienia, a ten skrypt EXX dotyczy całego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczyc tryb energooszczedny i powinno byc ok z tymi "Service" ?

Bo jesli tak jak mowisz by byl wlaczony tryb energooszczedny to wtedy by jakies moduly nie dzialaly? elektryczne szyby itd?

Bo u mnie wszystko dziala tylko wlasnie mam nieaktywna opcje "Service" w "Info sources".

Ale chyba tak jak mowisz tam cos grzebalem w ENTRY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

O to widzę że sobie poradziłeś, używałeś pustego pliku MAN ??

Złota zasada brzmi, jak czegoś nie sp....lisz to tak szybko się nie nauczysz!!! :D

A INPA jak mówiłem jest prosta, 10 przycisków F we wszystkich sterownikach tak samo, ale jak pisze aktywuj to się podchodzi ostrożnie :!:

(jest SP-DATEN dlatego cię nie zrozumiałem SG odnosi się do czego innego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

Mam bardzo poważny problem. Jechałem autem BMW SERIA 1 2007. Po wyłączeniu silnika zablokowała mi się kierownica, nie mogę odpalić auta jedynae kontrolki jakie mi się pokazuje to czerwona kierownica z kłódkę i zielona bateria z kluczykiem. Pomocy nie bardzo wiem w jakim dziale mogę szukać pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podłącz pod komputer diagnostyczny, bez tego to tylko zgadywanie, przeczytaj błędy jakie się zapisały, niektórzy pewnie Ci zaproponują abyś odłączył akumulator, ale ja nie polecam, wtedy cała pamięć zostanie wykasowana i nie będziesz wiedział co jest przyczyną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.